NewsyCórka Andrzeja Grabowskiego wyjawiła, jakim ojcem jest aktor: "Niedostępny, humorzasty, ponury...". Kasia wymieniła długą listę przykrych cech

Córka Andrzeja Grabowskiego wyjawiła, jakim ojcem jest aktor: "Niedostępny, humorzasty, ponury...". Kasia wymieniła długą listę przykrych cech

Katarzyna Grabowska, Andrzej Grabowski
Katarzyna Grabowska, Andrzej Grabowski
Krystyna Miśkiewicz

06.02.2023 15:00, aktual.: 06.02.2023 16:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Andrzej Grabowski to jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów w Polsce. Największą popularność przyniosła mu serialowa rola Ferdynanda Kiepskiego w kultowej już produkcji Świat według Kiepskich, ale ma na swoim koncie wiele wybitnych kreacji w filmie i na deskach teatru. Na koncie ma dziesiątki występów w topowych produkcjach. PitBull, Zróbmy sobie wnuka, Kariera Nikosia Dyzmy, Demon, Służby specjalne, Polityka, Plagi Breslau – to tylko niektóre z produkcji, w których się pojawił.

Andrzej Grabowski dwa razy zawierał związek małżeński. Jego pierwszą żoną była Anna Tomaszewska, z którą doczekał się dwóch córek. Starsza z nich to Zuzanna, która jest żoną Pawła Domagały. Z artystą wspólnie wychowuje Hanie i Basię. Młodsza Katarzyna wyszła za Damiana Kulca, a niedawno urodziła pierwszą córkę. Andrzej Grabowski w rozmowie z reporterką Jastrząb Post nie ukrywał, że nie jest najlepszym dziadkiem.

Mało czasu poświęcam tym swoim wnukom. Właściwie w ogóle nie poświęcam im czasu, bo nie mam nawet czasu dla siebie. Jestem bardzo zajętym człowiekiem. Wobec tego zaniedbuje te moje wnuczki.

Córka Andrzeja Grabowskiego podsumowała go jako ojca

Córki Andrzeja Grabowskiego poszły w jego zawodowe ślady. Obie spełniają się jako aktorki, a 32-letnia Katarzyna jest stałą bywalczynią salonów. Chętnie też udziela wywiadów. W ostatniej rozmowie z cozatydzien.tvn.pl wyjawiła, jaki jest prywatnie Andrzej Grabowski.

Mój tato bywa czasami zamknięty, trochę niedostępny, bywa humorzasty, smutny, wsobny, nostalgiczny. Nie jest to żadna wada i ja trochę to po nim mam, jestem trochę do niego podobna, co odkrywam z zaciekawieniem. Mój tata, jak jest duszą towarzystwa, jak są ludzie, okazje do świętowania, to jest otwarty, towarzyski, cudowny i nikt by nie powiedział, że potrafi być czasami tak zamknięty i ponury - opisała jego nastroje.

Opowiedziała też o rodzinnych spotkaniach, które potrafią być wyjątkowo milczące.

Czasami trudno się przebić, nigdy nie wiadomo, czy to jest ten moment. Oczywiście przez lata nauczyłyśmy się z tym funkcjonować, nikt od niego nic nie wymaga, czasami potrafimy przemilczeć całe spotkanie z nim. Taki jest momentami, to potrafi być trudne, a zarazem jest absolutnie bezproblemowy, bardzo pomocny, wspiera nas pod wieloma względami, ma wiele przyjemnych cech - dodała.

Chociaż Kasia podkreśliła, że jej tato ma również kilka miłych cech, a jego nietypowe nastroje nie przeszkadzają rodzinie. Przez lata nauczyła się żyć obok niego. Spodziewaliście się, że Andrzej Grabowski ma taki skomplikowany charakter?

  • Kim jest Kasia Grabowska? To córka Andrzeja Grabowskiego, aktorka teatralna. Zagrała w teatrze 6 piętro i w sztuce "Lekko nie będzie". Ma 24 lata, 167 cm wzrostu i prowadzi zdrowy tryb życia.
  • Katarzyna Grabowska
  • Katarzyna Grabowska urodziła
  • Katarzyna Grabowska i Paweł Domagała – Serce nie sługa, premiera filmu
  • Katarzyna Grabowska urodziła
  • Katarzyna Grabowska i Damian Kulec
  • Zuzanna Grabowska, córka Andrzeja Grabowskiego dołączyła do obsady M jak miłość
[1/7] Kim jest Kasia Grabowska? To córka Andrzeja Grabowskiego, aktorka teatralna. Zagrała w teatrze 6 piętro i w sztuce "Lekko nie będzie". Ma 24 lata, 167 cm wzrostu i prowadzi zdrowy tryb życia.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także