NewsyKatarzyna Warnke zdradziła, jak jej córka przeżywa rozwód rodziców. "Co jakiś czas płacze"

Katarzyna Warnke zdradziła, jak jej córka przeżywa rozwód rodziców. "Co jakiś czas płacze"

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski
Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski
29.10.2023 11:37

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski uchodzili za jedną z najlepiej dobranych par krajowego show-biznesu. Niestety, ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Po sześciu latach od ślubu wzięli rozwód, a sytuacja wiąże się z dużym stresem ich córki. W wywiadzie aktorka przyznała, że mała Helena mocno przeżywa rozstanie rodziców.

Katarzyna Warnke szczerze o rozwodzie z Piotrem Stramowskim. Jej córka słabo to znosi?

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski nie rozstali się w złych stosunkach i starają się robić wszystko, żeby ich dziecko jak najmniej odczuło ich rozwód. Niestety, mimo ich starań urodzona w 2019 roku Helena ma być smutna. W wywiadzie dla Kanału Sportowego Katarzyna przyznała, że mają z byłym mężem świadomość, że ich córka cierpi.

My wiemy z Piotrem, że to zniszczy Helenę. Zniszczyłoby, bo to niszczy w zastraszający sposób. To i tak jest trudne dla dziecka, że się rozeszliśmy, dziecko to przeżywa, co jakiś czas płacze, (...) ma trudniejszy moment. (…) Musimy sobie wszyscy z tym radzić — wyznała.

Warnke zdaje sobie sprawę, że sytuacji nie poprawia fakt, że Helena ma znanych rodziców, których życiem interesują się media.

Katarzyna Warnke zdradziła, jak jej córka przeżywa rozwód. Stara się uchronić ją przed cierpieniem?

Katarzyna Warnke przyznała, że razem z Piotrem Stramowskim mają świadomość, jak trudną sytuacją dla ich córki jest rozwód. Starają się zrobić wszystko, żeby uchronić ukochane dziecko przed niełatwymi emocjami.

Myśmy mieli różne momenty i zostawiliśmy je w naszych czterech ścianach, teraz osobnych. Miewamy trudne momenty, natomiast jesteśmy świadomi, że nasze dziecko ma dwoje znanych rodziców, to wszystko zostaje. (...) Trzeba dużo pracy włożyć w to, żeby nie skręcić w niewłaściwą ścieżkę, czyli nienawiści, obwiniania się — oceniła.

Katarzyna poinformowała także, że nie życzy sobie złośliwości pod adresem nowej partnerki byłego męża. Chciałaby, aby jej córka miała dobry kontakt z macochą.

Piotr wszedł w nowy związek i powiem tak: jeżeli ktoś chce sprawić mi przyjemność, mówiąc źle o nim czy jego partnerce, to jest odwrotnie, ponieważ to jest moja nowa rodzina. To jest rodzina mojego dziecka — stwierdziła.
Warnke Katarzyna Kasia, Stramowski Piotr 2021-09-29
Warnke Katarzyna Kasia, Stramowski Piotr 2021-09-29
n/z: Warnke Katarzyna Kasia / Zielona granica - premiera filmu - 2023-09-20 / fot.KAPiF
n/z: Warnke Katarzyna Kasia / Zielona granica - premiera filmu - 2023-09-20 / fot.KAPiF
Warnke Katarzyna Kasia, Stramowski Piotr2020-08-26
Warnke Katarzyna Kasia, Stramowski Piotr2020-08-26
Stramowski Piotr, Warnke Katarzyna Kasia2020-09-01
Stramowski Piotr, Warnke Katarzyna Kasia2020-09-01
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także