NewsyKatarzyna Warnke ze zmasakrowaną twarzą. Uwaga! Mocne zdjęcie

Katarzyna Warnke ze zmasakrowaną twarzą. Uwaga! Mocne zdjęcie

Katarzyna Warnke została pobita w Kobiety mafii 2
Katarzyna Warnke została pobita w Kobiety mafii 2
Kuba Górski

21.11.2018 17:00, aktual.: 21.11.2018 20:57

Katarzyna Warnke oraz Piotr Stramowski bez wątpienia uchodzą za jedną z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie. Małżonkowie są bardzo popularni, mają wielu fanów, którzy z wypiekami na twarzy śledzą każdy nowy film z ich udziałem. W najbliższym czasie takich emocji dostarczy nam ponownie Patryk Vega. Reżyser szykuje szturm na polskie kina swoim nowym filmem Kobiety mafii 2. 

Druga część ma być jeszcze bardziej wybuchowy od pierwszej części i przynieść wątki, jakich w polskim kinie jeszcze nie było – zapowiada reżyser.

Jak zapowiada dystrybutor, oprócz rozwinięcia wątków z pierwszej części, film będzie obfitował w motywy nieobecne dotychczas w polskim kinie. Jednym z nich będzie temat południowoamerykańskich karteli oraz handlu narkotykami. Patryk Vega zdecydował się kręcić film w Kolumbii, a do obsady zatrudnić latynoamerykańską gwiazdę Angie Cepedę oraz hiszpańskiego aktora Enrique Arce'a.

Tym razem sensacyjna opowieść będzie przedstawiała autentyczne historie przemycania narkotyków, porwań i zabójstw na zlecenie, kradzieży luksusowych samochodów, terroryzmu i południowoamerykańskich karteli. Wszystko z rozmachem – na 3 kontynentach i w 4 krajach: w Niemczech, Hiszpanii, Kolumbii i Maroko. Najważniejszym elementem filmu są jednak polskie aktorki. Tradycyjnie więc zobaczymy Agnieszkę Dygant, Aleksandrę Popławską, Katarzynę Warnke, Joannę Jędrzejczyk, a także debiutującą Aleksandrę Grabowską.

Kasia Warnke pokazała już pierwsze foto z planu. Aktorka ma zmasakrowaną twarz i pozuje z mistrzynią boksu Joanną Jędrzejczyk. Miejmy nadzieje, że to tylko chwilowy stan Kasi i w filmie zaprezentuje się nam również ze swojej  pięknej, seksownej strony, tak jak w pierwszej części kinowego hitu.

Katarzyna Warnke ma długie włosy
Katarzyna Warnke ma długie włosy
Kasia Warnke i Piotr Stramowski – Bal TVN 2018, najpiękniejsze pary
Kasia Warnke i Piotr Stramowski – Bal TVN 2018, najpiękniejsze pary
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także