NewsyKatarzyna Warnke już tego nie ukrywa. Przestrzega przed jedną rzeczą

Katarzyna Warnke już tego nie ukrywa. Przestrzega przed jedną rzeczą

Katarzyna Warnke (fot. KAPiF)
Katarzyna Warnke (fot. KAPiF)
23.11.2023 22:01

Katarzyna Warnke od dłuższego już czasu podbija serca coraz większego grona widzów. Aktorka jest wyjątkowo aktywna na social mediach, gdzie publikuje rozmaite treści - nie tylko urywki z życia i promocję nowych projektów, ale także opinie na tematy polityczne i społeczne. Kto śledzi jej poczynania ten wie, że często wypowiada się także w kwestii szacunku do własnego ciała.

Katarzyna Warnke o swojej diecie

Na jednym z niedawnych wydarzeń gwiazda pokazała się w zjawiskowej, błyszczącej kreacji, która doskonale podkreśliła jej sylwetkę. Plotek postanowił wypytać aktorkę o to, jakie są sekrety jej diety. Warnke z dużą chęcią wyjaśniła, przestrzegając jednak, że nie ma opcji uniwersalnej. Każdy organizm jest inny i do swoich unikalnych potrzeb należy dostosowywać nawyki.

Każdy musi znaleźć dla siebie właściwy sposób, bo to, co jednemu służy, drugiemu może zaszkodzić - podkreśliła.

Z jakich produktów korzysta najczęściej, przygotowując sobie coś do jedzenia? Kasza, warzywa, nasiona i orzechy to jej pierwsze wybory. Stara się jak tylko może unikać w swoim jadłospisie mięsa. Jest jednak rzecz, którą próbuje ograniczać, ale uwielbia ją w każdej formie.

Co tak bardzo uwielbia aktorka?

Jak wyjaśniła w dalszej części wywiadu, chodzi o... nabiał. Chociaż zdaje sobie sprawę z tego, że może być on niekorzystny dla jej organizmu, ale ciężko mu się jej oprzeć.

Kocham nabiał, co podobno nie jest najlepsze. To jest skandal, ja wiem. Ale podobno łączony z oliwą jest ok - powiedziała "Plotkowi".

Zgadzacie się z nią?

n/z: Warnke Katarzyna Kasia / Zielona granica - premiera filmu - 2023-09-20 / fot.KAPiF
n/z: Warnke Katarzyna Kasia / Zielona granica - premiera filmu - 2023-09-20 / fot.KAPiF
Kasia Warnke (fot. KAPIF)
Kasia Warnke (fot. KAPIF)
Katarzyna Warnke
Katarzyna Warnke
Katarzyna Warnke
Katarzyna Warnke
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także