ExclusiveTo od tego zaczęła się wielka metamorfoza Katarzyny Niezgody. Bizneswoman pierwszy raz o tym, dlaczego diametralnie zmieniła wizerunek [WIDEO]

To od tego zaczęła się wielka metamorfoza Katarzyny Niezgody. Bizneswoman pierwszy raz o tym, dlaczego diametralnie zmieniła wizerunek [WIDEO]

Katarzyna Niezgoda
Katarzyna Niezgoda

24.08.2022 11:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Katarzyna Niezgoda wkroczyła do show-biznesu za sprawą medialnego związku z popularnym dziennikarzem i prezenterem telewizyjnym, Tomaszem Kammelem. Ich relacja od samego początku wywoływała sporo emocji, głównie ze względu na różnice, które ich dzieliły.

Podczas gdy Niezgoda zmagała się z nadwagą, jej partner uważany był za jednego z najprzystojniejszych mężczyzn w przemyśle rozrywkowym. Wiele osób zarzucało mu, że związał się z Katarzyną dla korzyści finansowych. Czas jednak zweryfikował te spekulacje.

Związek dziennikarza i bizneswoman trwał dekadę i dobiegł końca w 2015 roku. Decyzję o rozstaniu podała do wiadomości publicznej Katarzyna Niezgoda. Od tej pory w jej życiu wiele się zmieniło, zarówno jeśli chodzi o życie prywatne, karierę, jak i wizerunek. Była partnerka Kammela zakochała się ponownie, a jej wybrankiem jest Paweł Markiewicz – aktor znany głównie z seriali paradokumentalnych. Para zaręczyła się dwa lata temu, o czym Katarzyna powiedziała Jastrząb Post dopiero teraz.

Bizneswoman przeszła również spektakularną metamorfozę. Diametralnie zmieniła fryzurę, farbując włosy na jasny blond. Wprowadziła również restrykcyjną dietę, dzięki której schudła aż 30 kilogramów. Wymieniła garderobę – czarne ubrania wymieniła na kolorowe, które podkreślają jej urodę. Dziś wygląda olśniewająco i w niczym nie przypomina siebie sprzed 10 lat.

Katarzyna Niezgoda o swojej metamorfozie

W rozmowie z naszą reporterką Katarzyna Niezgoda opowiedziała o swojej metamorfozie. Jak osiągnęła tak spektakularny efekt?

To była praca nad sobą. To był okres przez wiele lat, zresztą to widać w mediach – moich błędów, porażek i wpadek totalnych.

Jak to się zaczęło?

Któregoś dnia przyszłam do swojej fryzjerki i powiedziałam, że ja teraz chcę być natychmiast blondynką i od tego wszystko się zaczęło. Cały mój styl się zmienił, wszystko po kolei. To był impuls, jednego dnia mówię: dobra, teraz.

Swoją postawą Katarzyna może zainspirować wiele kobiet do podobnych decyzji.

Katarzyna Niezgoda zachwyca sylwetką
Katarzyna Niezgoda zachwyca sylwetką
Katarzyna Niezgoda i Tomasz Kammel (fot. ONS)
Katarzyna Niezgoda i Tomasz Kammel (fot. ONS)
Katarzyna Niezgoda
Katarzyna Niezgoda
Katarzyna Niezgoda
Katarzyna Niezgoda
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także