Teraz się udało. W Fakcie wyznała, że będzie to dziewczynka.
To będzie dziewczynka. Jestem bardzo podekscytowana i ciekawa, jak to będzie. Dzidzia już nawiązuje ze mną kontakt i bardzo intensywnie uprawia jogging. Daje znać, że tam jest i że się już trochę nudzi - wyznała aktorka.
Do narodzin pozostało już niewiele czasu, ale kobieta dopiero teraz tak naprawdę zaczyna przygotowania do narodzin córeczki.
Jestem na etapie nerwowego orientowania się i decydowania, jaki szpital wybrać i jak urządzić pokój dla dziecka. Na razie szykuję się do zmian psychicznie - dodała.
Okazuje się, że na dziewczynkę czeka już przygotowane łóżeczko i to nie byle jakie. To łóżko należało do dziecka Marii Sadowskiej, przed Kasią miała je również Maria Seweryn.
Pani Katarzynie jeszcze raz serdecznie gratulujemy! :)