NewsyKatarzyna Cichopek nie posiadała się ze szczęścia. Pokazała zdjęcie słodziaka: "Nowy członek rodziny"

Katarzyna Cichopek nie posiadała się ze szczęścia. Pokazała zdjęcie słodziaka: "Nowy członek rodziny"

Katarzyna Cichopek przedstawiła nowego członka rodziny
Katarzyna Cichopek przedstawiła nowego członka rodziny
Źródło zdjęć: © Instagram

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Katarzyna Cichopek wiedzie szczęśliwe życie u boku Macieja Kurzajewskiego. W środę pochwaliła się nowym członkiem rodziny. Ale z niego słodziak!

Katarzyna Cichopek dwa lata temu rozstała się z tancerzem Marcinem Hakielem, z którym spędziła 17 lat. Para ma dwoje dzieci, nad którymi dzieli opiekę naprzemienną. Jakiś czas po rozstaniu z mężem ogłosiła nowy związek. Wybrankiem jej serca okazał się Maciej Kurzajewski - kolega, z którym prowadziła "Pytanie na śniadanie". Prezenter ma dwóch synów ze związku z Pauliną Smaszcz.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Katarzyna Cichopek wita nowego członka rodziny

Aktorka na swoim Instagramie przekazała fanom radosne wieści. Na Instagramie opublikowała krótkie nagranie, na którym widzimy małego kota. Pupil to prawdopodobnie kot syberyjski, któremu nadała słodkie imię - Karmelek. Słodziak ma być najpewniej towarzystwem dla pierwszego kota Cichopek - Inki, która jest tej samej rasy, co Karmelek.

Marcin Hakiel będzie miał dziecko

Ostatnio Marcin Hakiel i jego partnerka Dominika, pojawili się na imprezie urodzinowej Pudelka. To wtedy wyszło na jaw, że tancerz i jego ukochana spodziewają się dziecka. Choć jeszcze nie wiemy, czy maleństwo przyjdzie na świat w tym roku, czy już w przyszłym, to jedno jest pewne - będzie to wyczekane dziecko. Marcin Hakiel w wywiadach niejednokrotnie podkreślał, że chciałby mieć więcej dzieci.

  • Kot Kasi Cichopek
  • Kot Kasi Cichopek
  • Kot Kasi Cichopek
[1/3] Kot Kasi CichopekŹródło zdjęć: © Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także