NewsyKatarzyna Cichopek ma zakaz, a i tak to zrobiła. Zaszalała z fryzurą

Katarzyna Cichopek ma zakaz, a i tak to zrobiła. Zaszalała z fryzurą

Katarzyna Cichopek zmieniła fryzurę
Katarzyna Cichopek zmieniła fryzurę
Źródło zdjęć: © AKPA, Instagram.com
28.03.2024 13:30

Katarzyna Cichopek związana jest surowym zakazem zmian w wyglądzie. Wszystko przez pracę w TVP. Gwiazda jednak ostatnio zaszalała z fryzurą. Tylko zobaczcie zdjęcie z eventu w teatrze.

Katarzyna Cichopek przyzwyczaiła nas do swoich ciemnych włosów o długości "long bob". Naturalnie kręcone, zachwycają fanów aktorki, a internautki często pytają, jak osiągnąć podobny efekt. Teraz Kasia zmieniła fryzurę i pokazała się w nowej odsłonie. Co na to jej klauzula w umowie z TVP?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Katarzyna Cichopek przeszła metamorfozę

Kasia Cichopek od lat wygląda podobnie. Niewiele osób wie, dlaczego gwiazda nie przechodzi szalonych metamorfoz. Chodzi o jej umowę z TVP w sprawie "M jak Miłość". Ponieważ sceny często kręcone są nie w kolejności chronologicznej, a tak, jak wygodniej produkcji, zmiana wyglądu mogłaby być problematyczna. To dlatego Kasia nosi ten sam kolor włosów, a nawet paznokci.

Moja praca nie pozwala mi, by zrobić ogromną metamorfozę swojego wyglądu. Jestem związana kontraktem z "M jak Miłość" i ciągłością swojej postaci. Wszelkiego rodzaju zmiany, jeśli chodzi o długość czy kolor włosów, muszą być wcześniej zgłoszone, konsultowane i tak wpisane w scenariusz i cykl produkcji, żeby nie było zaległych scen. Jest to skomplikowana procedura – wyznała w rozmowie z nami. – Nawet czasem paznokciami, choć (...) ciężko byłoby mi na planie przemalowywać je na jeden kolor tak, żeby się zgadzał ze sceną, którą nagrałam wcześniej. Dlatego zawsze stawiam na naturalny kolor paznokci.

Jednak był taki moment, gdy Katarzyna Cichopek obcięła włosy na krótko. Było to w 2014 roku i nigdy później aktorka nie powtórzyła tego kroku. W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z tamtego czasu.

Nowa fryzura Katarzyny Cichopek

Choć Kasia nie może pozwolić sobie na eksperymenty z wyglądem, stara się czasem coś zmienić tak, by nie musieć obcinać włosów.

Na 15. urodzinach Teatru Kamienica pojawiła się u boku Macieja Kurzajewskiego w zupełnie nowej odsłonie. Wyprostowała włosy i nie odbijała ich u nasady. Dzięki temu gładkie kosmyki idealnie opływały jej twarz i sprawiały wrażenie dłuższych. Kasia postawiła też na przedziałek na środku głowy, a nie z boku, jak nosi zazwyczaj. Poznaliście ją?

Katarzyna Cichopek na 15. urodzinach Teatru Kamienica
Katarzyna Cichopek na 15. urodzinach Teatru Kamienica© AKPA | AKPA
Katarzyna Cichopek z krótkimi włosami w 2014 roku
Katarzyna Cichopek z krótkimi włosami w 2014 roku © AKPA | AKPA
Katarzyna Cichopek z krótkimi włosami w 2014 roku
Katarzyna Cichopek z krótkimi włosami w 2014 roku © AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także