Nie jestem fanka latania, ale też nie mam fobii. Lubię podróżować i czy to jest samolotem czy samochodem czy nawet wpław to mi pasuje - mówi nam gwiazda
Przy okazji aktorka przywołała jedną ze swoich podniebnych podróży, która miała miejsce na trasie Warszawa-Poznań. Okazało się, że Bujakiewicz tak strasznie panikowała na pokładzie, że jedna z kobiet siedzących obok kazała jej się leczyć.
Kiedy leciałam był straszny wiatr i poważnie nami huśtało. Myślałam, że to jest już koniec. Ja się tak strasznie trzęsłam, a ta pani powiedziała mi, że tu się już naprawdę nic nie wydarzy, ale samolot latał na wszystkie strony. Niestety zdarzają się takie sytuacje, ale raczej w tych małych samolocikach - dodała
Co jeszcze powiedziała nam Kasia? Posłuchajcie!