NewsyKatarzyna Warnke o rozwodzie i nowej partnerce Stramowskiego. Słowa o "macoszce" mogą wprawić w osłupienie!

Katarzyna Warnke o rozwodzie i nowej partnerce Stramowskiego. Słowa o "macoszce" mogą wprawić w osłupienie!

Katarzyna Warnke
Katarzyna Warnke
Krystyna Miśkiewicz

14.01.2023 15:20, aktual.: 14.01.2023 17:17

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski byli jedną z najpiękniejszych par rodzimego show-biznesu. Zakochani poznali się w 2013 roku na planie jednego z filmów. Trzy lata później aktorska para zdecydowała się sformalizować związek. Ślub wzięli z dala od kamer i blasku fleszy. O tym, że odbyła się ceremonia poinformowali dopiero na łamach magazynu Gala.

Wydawało się, że aktorską parę połączyła naprawdę silna więź, zwłaszcza wówczas gdy na świecie pojawiła się ich córeczka. Helenka ma już 4 lata, ale od kilku tygodni wiadomo, że jej rodzicom nie udało się zbudować szczęśliwej rodziny. Małżeństwo Kasi i Piotra się rozpadło.

Z przykrością pragniemy poinformować, że wspólnie podjęliśmy decyzję o rozstaniu. Była to decyzja trudna, lecz konieczna, aby każdy z nas mógł na nowo budować swoje życie. W trosce o dobro naszej Córki, która jest dla nas najwyższym priorytetem, prosimy o poszanowanie naszej prywatności.Jednocześnie informujemy, że jest to nasz jedyny komentarz w tej sprawie. Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski – brzmiał komunikat pary w tej sprawie.

Kasia na kilka dni przed wydaniem oświadczenia zaprzeczała, że jej związek chyli się ku końcowi. Zdaje się jednak, że pogodziła się z tym, że jej mąż układa sobie życie na nowo u boku innej kobiety.

Kasia Warnke o rozpadzie małżeństwa i nowej partnerce swojego męża

Kasia i Piotr formalnie są nadal małżeństwem. Wiadomo jednak, że Piotr znowu jest zakochany. Świadczą o tym, chociażby zdjęcia paparazzi, na których widać, że nie szczędzi czułości blond piękności.

Teraz nowy związek męża potwierdziła w Dzień Dobry TVN Kasia Warnke, która jednak nie ubolewa z tego powodu. Wręcz przeciwnie, o ukochanej męża mówi jak o własnej rodzinie.

Po tym, jak oświadczyliśmy, że się rozchodzimy, mam wrażenie, że jestem postrzegana jako ofiara tej sytuacji. Chciałam złożyć protest publicznie, ponieważ uważam, że za długo patrzymy już na rozwód jak na nieszczęście. Absolutnie jest co świętować. Przeżyliśmy fantastyczny czas, mamy córkę. W tej chwili Piotr wszedł w nowy związek i to jest moja nowa rodzina, rodzina mojego dziecka - powiedziała w DDTVN.

Aktora nie ukrywa, że rozstanie wiele ją kosztowało, ale są z Piotrem w dobrych relacjach i skupiają się przede wszystkim na swojej córce.

Mamy bardzo dobre relacje z Piotrem, choć wokół rozstania jest wiele trudnych emocji. Trzeba pogodzić się z tym, że coś się skończyło, trzeba ułożyć życie wokół dziecka. Przejmujemy się tym, jak ona to przeżywa. To jest trudne, ale ja zawsze byłam podniecona wizją patchworku. To jest zupełnie nowe pojęcie rodziny - wyjaśniła.

Kasia w dosyć zaskakujących słowach mówiła o ukochanej Piotra. Liczy na to, że za jakiś czas połączy je przyjaźń i będzie ona świetną macochą dla 4-letniej Helenki.

Życzę mojemu dziecku wspaniałej macoszki, chcę, żebyśmy przybijali sobie piątki na leżakach, na wakacjach. To nie jest mój wysiłek w stosunku do tej sytuacji, tylko to jest moje marzenie. Chcę, żeby było dobrze i żeby wszyscy byli szczęśliwi - wytłumaczyła w śniadaniówce.

Taką postawą Kasi można być naprawdę zaskoczonym. Niewiele osób po rozstaniu potrafi zachować tyle spokoju i dobrze wypowiadać się o nowej miłości byłego partnera.

Piotr Stramowski z nową partnerką Natalią
Piotr Stramowski z nową partnerką Natalią
Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski – Sala samobójców: Hejter
Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski – Sala samobójców: Hejter
Piotr Stramowski na randce z nową partnerką
Piotr Stramowski na randce z nową partnerką
Piotr Stramowski z nową partnerką Natalią
Piotr Stramowski z nową partnerką Natalią
Piotr Stramowski z nową partnerką Natalią
Piotr Stramowski z nową partnerką Natalią
Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski na premierze książki Sylwii Koperskiej "Wilczyca"
Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski na premierze książki Sylwii Koperskiej "Wilczyca"
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także