NewsyKasia Tusk jest już po ślubie?! Zdjęcie i komentarz Staszka Cudnego ucinają wszelkie spekulacje

Kasia Tusk jest już po ślubie?! Zdjęcie i komentarz Staszka Cudnego ucinają wszelkie spekulacje

Kasia Tusk i Stanisław Cudny ślub
Kasia Tusk i Stanisław Cudny ślub
Zuza Maciejewska

17.08.2018 10:10, aktual.: 17.08.2018 11:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kasia Tusk, chociaż doskonale znana jest od lat w polskim show-biznesie, uparcie broni swojego życia prywatnego. Nic więc dziwnego, że temat jej narzeczeństwa ze Stanisławem Cudnym budzi wiele domysłów. Tabloidy niejednokrotnie ujawniały, że para poszła o krok dalej i wzięła ślub. Pojawiały się też informacje, że córka byłego premiera planuje w najbliższym czasie powiększyć rodzinę. Czy teraz będzie okazja, by spekulacjom tym położyć kres?

Tusk i Cudny zaręczyli się kilka lat temu, chociaż spotykają się ponad 10 lat. W ostatnim czasie plotki na temat ich małżeństwa wzrosły na sile. Jak informuje portal Pudelek, właśnie to było powodem dla którego para postanowiła zalegalizować swój związek.

Dziennikarze, powołując się na informację z piątkowego Super Expressu, stwierdzili, że Tusk i Cudny wzięli ślub w tajemnicy. Zwłaszcza, że na serdecznym palcu Staszka pojawił się tajemniczy pierścionek. Czy to obrączka? Informację tę dziennikarze gazety postanowili sprawdzić u źródła:

To chyba oczywiste, co znaczy ta obrączka na moim palcu. Niestety, żadnych informacji nie będę udzielał, jestem osobą prywatną – skomentował sprawę ukochany Kasi.

Czy oznacza to, że parze udało się zataić przed światem ceremonię ślubną? Nie da się jednak ukryć, że także córka byłego premiera w ostatnim czasie dała kilka wskazówek, które mogłyby dowodzić, że najważniejszy dzień w życiu zakochani mają za sobą.

Kasia w lipcu wzięła udział w sesji zdjęciowej przed słynną fontanną di Trevi w Rzymie. Wystąpiła w niej pozując w sukni ślubnej. Zdjęcie opatrzyła nieprzypadkowym komentarzem:

Zawsze gdy natknęłam się na określenia typu epicka chwila czy poetycki moment, miałam wrażenie, że autorzy chcieli się wymigać od wysiłku (...) I oto sama dziś nie bardzo potrafię wykrzesać z siebie nic mądrzejszego. Czasem po prostu słowa stają nam w gardle, a my - nie chcąc powiedzieć zbyt wiele - wolimy milczeć i się uśmiechać.

Myślicie, że Kasia Tusk tym razem naprawdę wzięła ślub? Jeśli to prawda – gratulujemy.

  • Kasia Tusk i Stanisław Cudny są już po ślubie?
  • Kasia Tusk w białym kostiumie kąpielowym
  • Kasia Tusk w białym kostiumie kąpielowym
  • Kasia Tusk i Stanisław Cudny w 2010 roku
  • Kasia Tusk druhną na ślubie przyjaciółki
  • Kasia Tusk druhną na ślubie przyjaciółki
  • Kasia Tusk. Pajacyk z H&M
  • Genialny sposób Kasi Tusk na mroźne wieczory
  • Genialny sposób Kasi Tusk na mroźne wieczory
  • Kasia Tusk i Stanisław Cudny są już po ślubie?
[1/10] Kasia Tusk i Stanisław Cudny są już po ślubie?
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także