NewsyKasia Lins broni Romana Polańskiego. Pokazała zdjęcie z reżyserem. "Dostał najwyższą karę"

Kasia Lins broni Romana Polańskiego. Pokazała zdjęcie z reżyserem. "Dostał najwyższą karę"

Kasia Lins broni Romana Polańskiego. Pokazała zdjęcie z reżyserem. "Dostał najwyższą karę"
12.11.2023 14:24

Kasia Lins wywołała kontrowersje słowami dotyczącymi Romana Polańskiego. Wokalistka nie tylko dodała zdjęcie z reżyserem, ale także stwierdziła, że oskarżany o gwałty na nieletnich gwiazdor zapłacił już za swoje przewinienia. Zdradziła, jakie ma zdanie na temat krytyki pod adresem Polańskiego.

Kasia Lins na zdjęciu z Romanem Polańskim. Internauci oburzeni

W jednej z relacji na Instagramie Kasia Lins opublikowała zdjęcie u boku Romana Polańskiego, którego określiła mianem "swojego ulubionego". Wielu internautów postanowiło wyrazić swój niesmak faktem, że artystka pokazuje się u boku reżysera oskarżanego o przestępstwa seksualne.

Skrzywienia powinny pozostać najwyżej w sferze sztuki, te konkretne, wyrażane ku przestrodze i solidnie piętnowane. Brzydziłabym uścisnąć dłoń — napisała jedna z internautek.

Nieoczekiwanie Lins postanowiła odpowiedzieć na słowa krytykę i wzięła Polańskiego w obronę, twierdząc, że zapłacił już za swoje przewinienia.

Kasia Lins broni Romana Polańskiego? Uznała, że poniósł już karę

Lins w odpowiedzi na krytyczne komentarze poinformowała, że jej zdaniem Roman Polański zapłacił już za swoje czyny. Piosenkarka uważa, że wiele osób zbyt surowo ocenia reżysera.

Można na ten temat pisać eseje, nie chcę zamykać tego bezbrzeżnego tematu do kilku zdań na Insta. Pokuta istnieje, a Roman dostał za swój czyn najwyższą karę. Według społeczeństwa nadal jej nie spłacił. W moim odczuciu jest inaczej — stwierdziła.

Opinia Kasi z pewnością nie należy do popularnych. Nic dziwnego, że jej ciepłe słowa skierowane do Polańskiego wywołały gorącą dyskusję.

Kasia Lins
Kasia Lins
Kasia Lins
Kasia Lins
Kasia Lins i Roman Polański
Kasia Lins i Roman Polański
Kasia Lins
Kasia Lins
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także