NewsyKasia Kowalska z brutalną szczerością o byłym partnerze: "Kazał mi ukrywać ciążę. Byłam zastraszona". Pomoc przyszła z zaskakującej strony

Kasia Kowalska z brutalną szczerością o byłym partnerze: "Kazał mi ukrywać ciążę. Byłam zastraszona". Pomoc przyszła z zaskakującej strony

Kasia Kowalska
Kasia Kowalska
Elwira Szczepańska
20.10.2022 17:20, aktualizacja: 20.10.2022 21:41

Kasia Kowalska jest jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Od lat koncertuje i ma stałe grono fanów. Podczas kwarantanny pandemii jak wszyscy artyści miała dłuższą przerwę w pracy, ale już wróciła do koncertowania i stałej aktywności. Prywatnie jest mamą Oli i Ignacego.

Kasia Kowalska jest bardzo związana z córką. Aleksandra jest już dorosła i na co dzień mieszkają z dala od siebie, ale wakacje starają się spędzać razem, co uwieczniają na zdjęciach.

W najnowszym wywiadzie wokalistka wyznała, że jej były partner i ojciec Aleksandry próbował zmusić ją do aborcji. Co powiedziała?

Kasia Kowalska o relacjach z byłym partnerem przed przyjściem na świat jej córki

Kasia Kowalska otworzyła się w podcaście Tak mamy. Opowiedziała o tym, jak w wieku 24 lat zaszła w pierwszą ciążę. To był bardzo trudny czas w jej życiu. Zdradziła także, jakie były jej relacje z byłym partnerem przed przyjściem na świat jej córki, Oli.

Przez cały początek ciąży musiałam ją ukrywać, bo mój partner, przez małe "p", kazał mi ją ukrywać. Grając największą trasę w moim życiu, po prostu wyłam w pokoju, bo nie wiedziałam, co mam ze sobą zrobić. To nie było akceptowane przez mojego chłopaka, nie mogłam o tym nikomu powiedzieć, byłam zastraszona. Wymiotowałam, było mi niedobrze, byłam osłabiona i samotna. Pamiętam, że dziewczyna, która robiła mi prawie codziennie makijaż na scenę, zauważyła, że źle wyglądam, że mam ciągle czerwone zapłakane oczy. Zapytała, co się ze mną dzieje. I w końcu rozpłakałam się i powiedziałam jej, że jestem w ciąży, a on nie chce tego dziecka - wyznała w rozmowie z Natalią Hołownią i Martyną Wyrzykowską.

To makijażystka otworzyła jej oczy i podniosła na duchu na tyle, że Kowalska zdecydowała się urodzić.

Wyznałam, że chwilę temu powiedział do mnie: "Wróćmy do Warszawy i zróbmy coś z tą ciążą". Zaczęłam płakać, że nie wiem, co robić. I ona wtedy powiedziała mi najważniejszą rzecz, taką, która mnie totalnie podbudowała, i dzięki której stwierdziłam, że dam radę. Nazywała się Ania i serdecznie ją teraz pozdrawiam. Powiedziała: "Dziewczyno, w tobie jest tyle ciepła, że możesz wychować i czwórkę dzieci, dając im mnóstwo miłości. W ogóle nie patrz na tego gnoja, dasz radę! Jestem o tym przekonana". Pamiętam, że ta rozmowa z nią postawiła mnie na nogi. Wtedy zrozumiałam, że naprawdę dam radę - mówiła.

Kasia podkreśliła, że kariera wówczas zeszła na dalszy plan. Wyznanie, że jest w ciąży, także ułatwiło jej życie. Do tego okazało się po latach, że spełniła swoje wielkie marzenie.

Potem gdy już podjęłam decyzję, gdy już wszyscy dokoła wiedzieli, było mi dużo lżej. W ogóle nie myślałam o jakiejś karierze, że co to będzie i tak dalej. Ktoś przypomniał mi moje dawne wywiady, w których mówiłam, że chciałabym kiedyś mieć córkę, która będzie moją przyjaciółką. No i tak się właśnie stało. Planowane czy nieplanowane, ja wierzę, że tak miało być - zwierzyła się w podcaście.

Kowalska opowiedziała także, że poród był bardzo trudny, a gdy Ola przyszła na świat - nie oddychała i dopiero za czwartym razem lekarzom udało się przywrócić jej funkcje życiowe. Te wszystkie traumatyczne wydarzenia zbudowały Kasię, jako człowieka. Wiedzieliście, że ma za sobą takie przeżycia?

Kim jest ojciec Oli Kowalskiej?

Ojcem Oli Kowalskiej jest Polak greckiego pochodzenia, Kostek Joriadis. Niegdyś uznawany był za jednego z najbardziej utalentowanych polskich muzyków. Współpracował z zespołami Bajm czy Papa Dance. Należał także do Lady Pank. W końcu nagrał singiel z Kasią Kowalską. Kostek Joriadis był wielką miłością wokalistki. Owocem ich związku jest właśnie Ola. Kasia Kowalska urodziła ją w wieku 24 lat. Ich związek nie przetrwał próby i rozstali się. Joriadis nagle odszedł od wokalistki, zostawiając ją samą z malutką córeczką. Wkrótce po tym został pozbawiony praw rodzicielskich.

Kasia Kowalska z córką
Kasia Kowalska z córką
Kasia Kowalska z zięciem
Kasia Kowalska z zięciem
Kasia Kowalska ma nową fryzurę
Kasia Kowalska ma nową fryzurę
Kasia Kowalska w projekcie Oli Kowalskiej
Kasia Kowalska w projekcie Oli Kowalskiej
Kasia Kowalska - Earth Festival Artyści przeciw wojnie
Kasia Kowalska - Earth Festival Artyści przeciw wojnie
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także