NewsyDawno niewidziana Kasia Kowalska powraca całkiem odmieniona. Na nowym zdjęciu z córką, wygląda jak jej siostra

Dawno niewidziana Kasia Kowalska powraca całkiem odmieniona. Na nowym zdjęciu z córką, wygląda jak jej siostra

Kasia Kowalska
Kasia Kowalska
Elwira Szczepańska

05.08.2022 18:40

Kasia Kowalska jest jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Od lat koncertuje i ma stałe grono fanów. Podczas kwarantanny pandemii jak wszyscy artyści miała dłuższą przerwę w pracy, ale i tak było o niej głośno, a wszystko za sprawą choroby córki. Zaapelowała wówczas na Instagramie do swoich fanów o to, by poddali się restrykcjom i poinformowała, że Ola, która na co dzień mieszka w Wielkiej Brytanii znajduje się w jednym z londyńskich szpitali.

Aleksandra została podłączona pod respirator, jej stan był bardzo ciężki, a bliscy drżeli o jej życie. Większość fanów piosenkarki odebrała sprawę jednoznacznie i stwierdziła, że dziewczyna walczy z koronawirusem. Informacje zdementował menadżer wokalistki.

Kasia nigdy nie powiedziała, że Ola ma koronawirusa. Początkowo były takie podejrzenia, ale kilkukrotny test tego nie potwierdził – powiedział w rozmowie z Pudelkiem.

Czas minął, wszystko wróciło do normy. Kasia Kowalska, która już 30 lat jest na scenie, wróciła do koncertowania:

Wiesz, w zeszłym roku, przez dłuższy czas, kiedy moja córka dochodziła do siebie po chorobie, nie potrafiłam nawet usiąść do instrumentu. Na szczęście później, kiedy zaczęła się czuć lepiej, to się zmieniło. Muzyka to jest mój świat, w którym najlepiej się odnajduję i który jest dla mnie tratwą ratunkową, muszę mieć z nią kontakt, z dźwiękiem. Od paru lat biorę lekcje pianina, bo obiecałam kiedyś mojemu tacie, że nauczę się grać z nut i w ten sposób spełniłam swoją obietnicę. Na czterdzieste któreś urodziny kupiłam sobie fortepian - móiwła w wywiadzie udzielonym portalowi Plejada.

Latem jednak zawsze znajduje czas, żeby spędzić go nieco z córką. Właśnie pokazała kolejne zdjęcie.

Kasia Kowalska na zdjęciu z córką

Kasia Kowalska jest bardzo związana z córką. Na co dzień mieszkają z dala od siebie, ale wakacje starają się spędzać razem, co uwieczniają na zdjęciach. Niedawno pokazała zaskakujące kadry, z których wynika, że Ola wyszła za mąż.

Przyszedł jednak tez czas na pożegnanie i powrót do codzienności. Kowalska opublikowała fotografię z latoroślą, na którym dokładnie widać, jak bardzo są do siebie podobne.

Kasia niedawno mocno skróciła włosy i odświeżyła kolor. Zajrzyjcie do naszej galerii.

Kasia Kowalska z córką
Kasia Kowalska z córką
Kasia Kowalska z zięciem
Kasia Kowalska z zięciem
Ola Kowalska z mężem
Ola Kowalska z mężem
Kasia Kowalska ma nową fryzurę
Kasia Kowalska ma nową fryzurę
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także