NewsyWkręcił Kasię Figurę. Aktorka naprawdę myślała, że to... Urząd Skarbowy! Takiej reakcji na żart się nie spodziewaliśmy!

Wkręcił Kasię Figurę. Aktorka naprawdę myślała, że to... Urząd Skarbowy! Takiej reakcji na żart się nie spodziewaliśmy!

Katarzyna Figura
Katarzyna Figura
14.07.2023 15:40

Kasia Figura to polska aktorka, którą można śmiało nazwać królową sceny. Jej kreacje są niezapomniane! W latach 90. grała także w filmach amerykańskich i francuskich.

Kasia Figura została wkręcona

Aktorka odebrała telefon i usłyszała, że dzwoni do niej urząd skarbowy. Urzędniczka poinformowała gwiazdę, że chciałaby sprawdzić, czy będzie mogła korzystać z aplikacji mObywatel i poprzez cyfrowy podpis rozliczać podatki. Katarzyna z uwagą zaczęła słuchać tego, co mówi do niej osoba w słuchawce, ponieważ sprawa wydawała się poważna.

Dziennikarz najpierw poprosił, by Kasia Figura wbiła na klawiaturze ciąg cyfr. Bez wchodzenia w żadną aplikację, po prostu na klawiaturze. Następnie, kiedy nie mógł odczytać prawidłowych cyfr, wpisanych przez aktorkę, poprosił, by... odwróciła telefon do góry nogami i zrobiła to samo. Gwiazda posłuchała tych poleceń.

Ponieważ jednak i to nie poskutkowało, Kasia została poinformowana, że będzie musiała zjawić się w urzędzie skarbowym i podpisać się osobiście, na co, oczywiście, przystała i potwierdziła, że zrobi to w najbliższym tygodniu.

Reakcja Kasi Figury na żart

Dopiero kiedy aktorka umówiła się z urzędniczką na wizytę w skarbówce, otrzymała informację o tym, że to tylko żart dziennikarza z Radia Zet. Aktorka po chwili zaczęła się głośno śmiać. Nie mogła uwierzyć, że dała się tak podejść. Naprawdę szczerze była rozbawiona i, co niezwykłe, wcale się nie zdenerwowała. Trzeba przyznać, że Kasia Figura nadal ma ten uroczy śmiech, który prezentowała w niejednym filmie.

Na szczęście to był jedynie żart. Warto jednak pamiętać, że w rozmowach telefonicznych należy być bardzo ostrożnym. Różne dane, które przekażemy nieznanej nam osobie, mogą posłużyć do włamania się na nasze konta i możemy stracić oszczędności lub nawet borykać się z długami. Zanim podamy jakiekolwiek informacje, sprawdźmy, kto do nas dzwoni. Nie logujmy się do aplikacji podczas rozmów. I pamiętajmy, że zawsze możemy poprosić o ponowienie rozmowy za kilka minut. W tym czasie sami możemy sprawdzić, czy dana instytucja naprawdę się z nami kontaktowała.

Katarzyna Figura
Katarzyna Figura
Katarzyna Figura | fot. AKPA
Katarzyna Figura | fot. AKPA
Katarzyna Figura na evencie platformy Viaplay
Katarzyna Figura na evencie platformy Viaplay
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także