NewsyStylizacja Kasi Dziurskiej skupiła na sobie uwagę zagranicznych mediów. Tak się kradnie show!

Stylizacja Kasi Dziurskiej skupiła na sobie uwagę zagranicznych mediów. Tak się kradnie show!

Kasia Dziurska
Kasia Dziurska
Elwira Szczepańska

07.07.2020 20:00, aktual.: 07.07.2020 21:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kasia Dziurska, trenerka personalna, największa popularność zyskała, kiedy wzięła udział w programie Taniec z gwiazdami, gdzie zajęła wysokie, siódme miejsce. Zyskała nowych fanów, którzy śledzą jej działania w sieci. Jakiś czas temu proponowała im zakup książki, w której powiada o walce z Hashimoto i SiBO. Publikacja zawiera informacje, które mają zachęcać do regularnych badań, a także o tym, jak poradzić sobie w zmaganiach z chorobami.

Do tego, by napisać książkę, Kasię namówił jej narzeczony, Emilian Gankowski, z którym planują ślub.

Planujemy na pewno ślub. Lubimy spontanicznie podejmować decyzje, więc nawet będąc gdzieś na wakacjach, postanowimy, że dzisiaj się hajtniemy i wtedy na miejscu wszystko ogarniemy. Więc nie zdziwcie się, jeśli z dnia na dzień was poinformujemy, że wzięliśmy ślub, ale na pewno się to wydarzy - mówiła trenerka na livie na Instagramie.

Tymczasem jednak wybrali się na przyjęcie koleżanki trenerki, a Kasia zaskoczyła odważną kreacją. Okazuje się, że i zagraniczne media ją zauważyły.

Kreacja Kasi Dziurskiej komentowana w zagranicznych mediach

Kasia zdjęciami ze ślubi pochwaliła się na Instagramie. Pozuje ubrana w odważną, czerwoną suknię. Tuż obok niej stoi jej ukochany.

Wesele hej! Sto lat najpiękniejszej Młodej Parze!

Kiedy dzieliła się tymi fotografiami, nie mogła przypuszczać, że jej kreacja wzbudzi tyle kontrowersji i to w zagranicznej prasie. Popularny na Wyspach Brytyjskich internetowy tabloid Daily Mail skomentował jej sukienkę, a nawet doczekała się dyskusji na Reddit. Nie podano niestety personaliów Polki, a jej twarz została ukryta. Cała uwaga skupiła się czerwonej kreacji, którą Kasia postanowiła założyć na ślub.

Zbyt gorąca na wesele. Bardzo pikantna sukienka jednej z pań - gości wesela rozogniła debatę. Niektórzy oskarżają ją o przyćmienie panny młodej - głosi tytuł artykułu.

Na Reddit Kasia doczekała się gorącej dyskusji - jedni uważają, że sukienka jest piękna, inni, że zbyt odważna i wygląda jak bielizna. Zgodni są jednak w komplementowaniu figury Dziurskiej.

Kasia Dziurska w Daily Mail
Kasia Dziurska w Daily Mail
Kreacja Kasi Dziurskiej komentowana w zagranicznej prasie
Kreacja Kasi Dziurskiej komentowana w zagranicznej prasie
Kreacja Kasi Dziurskiej komentowana w zagranicznej prasie
Kreacja Kasi Dziurskiej komentowana w zagranicznej prasie
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także