Tym razem zrobiła wyjątek i przyszła na imprezę marki Dumel, której jest ambasadorką od 2 lat. Gwiazda zaprezentowała się w stylowym, minimalistycznym zestawie. Miała na sobie czarną bluzkę z głębokim dekoltem w kształcie litery V. Dodała do niej czarne rurki, a całość uzupełniła białymi szpilkami. Naszym zdaniem wyglądała świetnie.
A jak wy oceniacie ten look?