Katarzyna Cichopek wreszcie pokazała swoją śliczną 5-letnią córeczkę! Jest również półnagi roztańczony Marcin Hakiel!
Katarzyna Cichopek od swojego triumfu w tanecznym show Taniec z gwiazdami cieszy się wśród swoich fanów nieustająca popularnością. Przypomnijmy, że gwiazda M jak miłość wywalczyła na parkiecie nie tylko Kryształową Kulę, ale również zdobyła męża! Od 2008 roku Kasia jest szczęśliwą żoną znanego tancerza Marcina Hakiela.
Kasia od 10 lat mieszka z Marcinem na warszawskiej Sadybie, gdzie wspólnie wychowuje 9-letniego syna Adama oraz 5-letnią córkę Helenę. Obecnie para spędza swoje szalone rodzinne wakacje nad polskim morzem. Na profilu gwiazdy pojawiło się sporo uroczych fotek z wakacji, jednak jedna z nich wywołała największe zainteresowanie wśród jej fanów. Kasia wreszcie pokazała swoją córeczkę – Helenkę:
Oprócz zdjęcia z Helenką jest także boska fotografia Kasi z półnagim Marcinem! Pod zdjęciami pojawiły się przemiłe komentarze od internautów:
- Mamy córeczki w tym samym wieku , uwielbiam ten czas kiedy jesteśmy same bez naszych chłopaków :) bo ogólnie układ rodziny mamy taki sam jak Wy ... 2 na 2 ❤️
- Piękne rozczulające zdjęcie.
- Ale urosła, jak ten czas leci
- Cudne foto
- Super Mama pokazuje uroki świata Super Córeczce.Pięknie Kasiu
- Pani jest piękna kobietą
- Czy to Bałtyk? proszę odpowiedzieć czy zagrożenie sinicami już minęło?
Na ostatnie pytanie Kasia odpowiedziała rzeczowo i bardzo szybko:
Zatem nic nam nie pozostaje jak tylko jechać nad Bałtyk i to sprawdzić!