NewsyKasia Cichopek dodała wspólny album z Kurzajewskim i podzieliła się dobrą nowiną. "Czekaliśmy na ten moment"

Kasia Cichopek dodała wspólny album z Kurzajewskim i podzieliła się dobrą nowiną. "Czekaliśmy na ten moment"

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

22.05.2022 11:40, aktual.: 22.05.2022 16:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kasia Cichopek to znana aktorka. Zdobyła sławę dzięki formatowi M jak miłość, ale ostatnio zdywersyfikowała działalność. Nie tylko współprowadzi Pytanie na śniadanie, ale również jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie spełnia się jako influencerka.

W życiu prywatnym wiedzie się jej ostatnio nieco gorzej. Po 17 latach związku rozstała się z przystojnym tancerzem Marcinem Hakielem. Początkowo para zobowiązała się do tego, by nie ujawniać szczegółów rozstania, z czego niestety wyłamał się Marcin.

Chyba najtrudniejszy moment, który w tej całej sytuacji był taki, to moja była partnerka od jakiegoś czasu prosiła już o wolność, więcej wolności, przestrzeni. Ja jej to dałem, no a pewnego dnia się okazało, że ta wolność ma imię. To jest coś, na co nie byłem przygotowany i wydaje mi się, że na takie coś nie można być przygotowanym po prostu. Bo gdzieś przez te 17 lat zawsze ją kochałem i dogadywaliśmy się – powiedział w jednym z programów, sugerując, że ktoś pojawił się w życiu Kasi.

Dodatkowo w sieci pojawiły się plotki łączące ją z Maciejem Kurzajewskim, czyli jej kolegą z planu PnŚ. Takie doniesienia jeszcze bardziej nasiliły się, odkąd okazało się, że ktoś podsłuchiwał rozmowy pary przyjaciół, a następnie przekazał ich treść tabloidom, Telewizji Polskiej i Hakielowi. Cichopek zapowiedziała, że  wytoczy ciężkie działa przeciwko sprawcy.

Kasia Cichopek na zdjęciach z Maciejem Kurzajewskim

Kasia nie zamierza jednak pokazywać, że jest jej ciężko. Wczoraj dodała wspólne zdjęcia, na których zapozowała z gwiazdami TVP. Wśród nich znaleźli się: Małgorzata Opczowska, Łukasz Nowicki, Olek Sikora, Izabella Krzan, Ida Nowakowska, Małgorzata Tomaszewska, a także, oczywiście, jej przyjaciel, Kurzajewski.

Kochani, serdecznie zapraszamy do naszego letniego, plenerowego studia @pytanienasniadanie. Czekaliśmy ma ten moment z niecierpliwością. Z tej okazji powstał również letni spot. Kulisy powstawania wrzuciłam w story. Rzućcie okiem i bądźcie z nami @pytanienasniadanie codziennie od 7:30 – Cichopek podpisała wspólny album, chwaląc się powstaniem nowego spotu.

W komentarzach posypały się komplementy pod adresem obsady:

  • Najlepsza ekipa. Najlepsza śniadaniówka.
  • P. Kasiu jak zawsze śliczny uśmiech, pozazdrościć ząbków - piękne.
  • Same gwiazdeczki. Pozdrawiam.

Lubicie oglądać telewizję śniadaniową w Dwójce?

  • Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
  • Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
  • Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
  • Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski - Wiktory 2021
  • Kasia Cichopek - sylwetka i ćwiczenia
  • Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
  • Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
[1/7] Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także