NewsyŻona Krzysztofa Skiby wspomina o adopcji. “Każda kochająca mama zasługuje na szacunek i miłość”

Żona Krzysztofa Skiby wspomina o adopcji. “Każda kochająca mama zasługuje na szacunek i miłość”

Karolina Skiba
Karolina Skiba

04.11.2023 17:38

Karolina Skiba jakiś czas temu poinformowała, że nie planuje mieć dzieci. Swoją miłość oddaje za to czworonogom. Żona Krzysztofa Skiby podarowała dach nad głową dwóm pieskom ze schroniska i jak zapewnia - daje jej to ogrom szczęścia i satysfakcji.

Karolina Skiba o macierzyństwie

Żona Krzysztofa Skiby nie ukrywa, że nie planuje posiadania dzieci. Wyjaśniła to wówczas, kiedy jej mama zapytała, kiedy może spodziewać się wnuków.

Moi drodzy: nie planuję mieć dzieci. (...) Nie wspomnę o tym, że nie wypada ludzi pytać o dzieci, czy na nich naciskać: niektórzy nie mogą ich mieć, inni dojrzale podejmują decyzję, że nie chcą - przekazała w przeszłości.

Teraz modelka opublikowała na Instagramie obszerny wpis, w którym poruszyła temat miłości do czworonogów.

Na początku miałam o tym napisać tylko na relacji, ale tyle psiar, czy jak dziś lepiej nazwać “psich mam” do mnie napisało, że jednak warto o tym napisać - zaczęła. 

Karolina zwróciła uwagę na niezwykle istotną kwestię.

Każda kochająca mama zasługuje na szacunek i miłość. Nie zawsze kobieta, która urodziła dziecko będzie jego mamą, można tu podać przykład małego Kamilka. Czasem mamy są adopcyjne, niektóre mamy rodzą dzieci naturalnie, inne przez CC. Dzieci też są płodzone w różny sposób, niektórzy potrzebowali in-vitro. Niektórzy mają 2 mamy. I nie ma w tym nic złego. LICZY SIĘ MIŁOŚĆ. ZAWSZE  - czytamy.

Żona Krzysztofa Skiby identyfikuje się jako psia mama

Karolina przekazała także, że czuje się w takiej roli w pełni usatysfakcjonowana.

Ja osobiście identyfikuję się jako psia mama i nie uważam, by cokolwiek mnie omijało. Dałam dom dwóm świetnym pieskom, kocham je nie mniej niż matka dzieci i stawiam ich zdrowie zawsze na piedestale - kontynuowała.

Żona Skiby umieściła na końcu swojego wpisu mądry cytat.

-Adoptowany? A co to znaczy adoptowany? -To znaczy, że nie rosłeś w moim brzuszku, tylko w moim serduszku.  Tyle w temacie - podsumowała.

Co o tym myślicie?

  • Karolina Skiba
  • Fot. Pawel Wodzynski/East News Warszawa, 04.09.2023. Nagranie programu "Demakijaz". N/z: Krzysztof Skiba i Karolina Kempinska.
  • 11.09.2023 Lodz Premiera ksiazki "Wielka Szpera", poswiecona przelomowemu wydarzeniu w dziejach getta lodzkiego. N/z muzyk zespolu Big Cyc, satyryk Krzysztof Skiba i jego zona Karolina Kempinska. Fot. Piotr Kamionka/REPORTER
  • Karolina Skiba
  • Karolina Skiba
  • Karolina Skiba
  • Karolina Skiba
[1/7] Karolina Skiba
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także