NewsyTajemnicze zniknięcie Karoliny Pisarek z "TTBZ"! "Na planie często jest smutna". To pierwszy raz w historii show, gdy uczestnik nie stawił się na planie

Tajemnicze zniknięcie Karoliny Pisarek z "TTBZ"! "Na planie często jest smutna". To pierwszy raz w historii show, gdy uczestnik nie stawił się na planie

Karolina Pisarek zniknęła z TTBZ
Karolina Pisarek zniknęła z TTBZ
Elwira Szczepańska

17.03.2022 18:40, aktual.: 17.03.2022 22:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Karolina Pisarek w 2015 roku zajęła 2. miejsce w finale piątej edycji Top Model. Od tamtej pory zaczęła robić międzynarodową karierę. 24-latka ze Szczecinka wkroczyła na wybiegi i zgarnęła duże kontrakty reklamowe, dzięki czemu mogła sobie pozwolić na zakup m.in. dwupoziomowego apartamentu w Warszawie. Do swojego penthouse'u zaprosiła Jastrząb Post z kamerą. Obecnie mieszka jednak w wielkiej willi, którą kupiła razem z narzeczonym Rogerem Sallą.

Pisarek robi także karierę w telewizji. Najpierw poprowadziła backstage Top Model, a teraz jest jedną z gwiazd programi Twoja twarz brzmi znajomo. W programie konkuruje z zawodowymi wokalistami, więc nie jest jej łatwo. Po pierwszym występie modelki Małgorzata Walewska stwierdziła:

Nie sądzę żebyś była osobą, która wygra ten program, ale na pewno będziemy się świetnie bawić, mam wrażenie, że masz duże szanse zostać maskotką edycji.

Karolina się nie poddaje, ale jej kreacje na scenie nie są wysoko oceniane rzez jurorów, a internauci także jej nie oszczędzają. Pomponik z kolei dowiedział się, że Pisarek nie wzięła udziału w nagraniu odcinka. Co się stało?

Niespodziewane zniknięcie Karoliny Pisarek z Twoja twarz brzmi znajomo

Pomponik dowiedział się, że Karolina Pisarek nie wzięła udziału w ostatnich nagraniach Twoja twarz brzmi znajomo, chociaż pojawiła się na planie. Nie do końca wiadomo, co zaszło, ale wiele wskazuje na to, że powodem może być pozytywny test.

Pierwszy raz w historii programu TTBZ spotykamy się z taką sytuacją, że ktoś nie bierze udziału w nagraniu "wind". Karolina Pisarek pojawiła się rano na planie, jednak odbiła się od drzwi. Nie do końca wiadomo, co się stało, ale jest podejrzenie, że jej test na covid wyszedł pozytywny. Możliwe, że było jej to na rękę, bo w show przeżywa ciężkie chwile.

Pisarek zdaje się bardziej przeżywać krytykę ze strony jurorów i nieprzychylne komentarze internautów niż chciałaby to okazać. Źródło portalu zdradza, że na planie często jest smutna, bo w przygotowania wkłada wiele pracy, ale i tak na tle innych uczestników wypada słabo.

Walewska dostrzegła w ostatnim odcinku, że mimo trudności Karolina idzie do przodu:

Zrobiłaś duży postęp wokalny, ale to nie znaczy, że było czysto całkiem. Były obszerne fragmenty, które nawiązywały do tonacji właściwiej, więc możesz być z siebie dumna.

Jeśli nagrania przerwał pozytywny test na COVID-19, to przypominamy, że Karolina Pisarek już raz zmagała się z chorobą.

Karolina Pisarek w TTBZ
Karolina Pisarek w TTBZ
Karolina Pisarek - wiosenna ramówka Polsatu | fot. AKPA
Karolina Pisarek - wiosenna ramówka Polsatu | fot. AKPA
Karolina Pisarek
Karolina Pisarek
Obraz
Karolina Pisarek na evencie platformy Viaplay
Karolina Pisarek na evencie platformy Viaplay
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także