ExclusiveKarolina Pisarek o nowym członku rodziny i planach na macierzyństwo. "Nie jestem z tym sama" [WIDEO]

Karolina Pisarek o nowym członku rodziny i planach na macierzyństwo. "Nie jestem z tym sama" [WIDEO]

Karolina Pisarek
Karolina Pisarek
23.07.2023 07:00

Karolina Pisarek popularność zyskała dzięki programowi Top Model. Od momentu, gdy pojawiła się na castingu gromadzi wokół siebie kolejnych fanów. Modelka w ciągu kilku lat zrobiła zawrotną karierę, a po kilku nieudanych związkach znalazła też prawdziwą miłość. Jej mężem jest Roger Sala, a ślub pary był jednym z najważniejszych wydarzeń towarzyskich zeszłego roku.

Niedawno małżonkowie zdecydowali się na powiększenie rodziny. Dołączył do nich uroczy szczeniak. To już drugi piesek, którego zdecydowali się pokochać. Czy w przyszłości planują zostać rodzicami?

Karolina Pisarek o nowym psie

Karolina i Roger są właścicielami uroczego labradora o imieniu Simba. Para kocha go bez pamięci, co zdecydowanie widać po relacjach wrzucanych na Instagramie. w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, że od samego początku chcieli mieć z mężem dwa psy.

My od początku chcieliśmy dwa psy. Natomiast Simba jako szczeniak dawał nam trochę popalić, więc uznaliśmy, że lepiej będzie wychować najpierw Simbę, aby on potem jako starszy brat dawał mu dobry przykład, żeby drugi mógł się szybciej wychować. Szczeniaki słodko wyglądają, ale w wychowywaniu nie są takie łatwe. W każdym razie chodziło o to, żeby Simba miał brata, z którym będzie dzielił każdy dzień, żeby nie uzależniał każdej chwili od nas. Żeby miał kogoś, kto jest z nim cały czas i jest jego przyjacielem. On oczywiście ma swoich kolegów, bo ja wszystko robię pod opieką behawiorystki, nawet wychodzimy na spacery z psami terapeutycznymi, które zakolegowały się z Simbą więc robimy wspólne spacery. Mam do tego świadome podejście. Uważam, że fajnie, jak ma się taką osobę. Takiego brata. Ja sama ma siostrę, mój Roger też ma brata i wiemy, że bez nich byłoby nudno.

Karolina Pisarek o macierzyństwie

Karolina Pisarek z mężem nie mają jeszcze dzieci. Jak na razie całą swoją uwagę skupili na pracy i czworonogach, które teraz muszą wychować. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post modelka wyjaśniła, co z planami na macierzyństwo.

Na pewno doszliśmy do wniosku, że samemu jest ciężko wychowywać. Praca i wychowywanie nie należy do najłatwiejszych rzeczy. Nawet przy takim szczeniaku okazuje się, że noce są nieprzespane. Masz swoje obowiązki, musisz z nich trochę zrezygnować, bo jest mały. To jest wymagające. Natomiast na pewno jest to dobra nauka na przyszłość. Roger też ma takie zdanie, więc cieszę się, że nie jestem z tym sama.  Na razie temat macierzyństwa zostawiamy na boku. Nie śpieszy nam się. Najpierw praca.

Co wy na to?

Karolina Pisarek
Karolina Pisarek
Karolina Pisarek
Karolina Pisarek
Karolina Pisarek
Karolina Pisarek
Karolina Pisarek świętuje urodziny psa
Karolina Pisarek świętuje urodziny psa
Karolina Pisarek
Karolina Pisarek
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także