NewsyPierwszy taniec Pisarek spotkał się z falą krytyki. Kaczorowska tłumaczy, co chciała przekazać, układając choreografię: "Pozwólmy sobie otworzyć głowę"

Pierwszy taniec Pisarek spotkał się z falą krytyki. Kaczorowska tłumaczy, co chciała przekazać, układając choreografię: "Pozwólmy sobie otworzyć głowę"

Pierwszy taniec Pisarek i Salli
Pierwszy taniec Pisarek i Salli
Weronika

14.06.2022 14:40, aktual.: 14.06.2022 15:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Za nami jeden z najbardziej medialnych ślubów tego roku. Karolina Pisarek i Roger Salla w piątek 10 czerwca złożyli sobie przysięgę małżeńską w luksusowym kompleksie oddalonym o 80 km od Warszawy. Na ceremonii, oprócz zaproszonej przez pannę młodą telewizji, pojawił się szereg gwiazd polskiego show-biznesu.

W uroczystości wzięli udział między innymi  Magdalena Pieczonka, Klaudia El Dursi, FitLovers, Marcin Dubiel i Natsu, Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał, a także menedżerka Karoliny Pisarek – Małgorzata Leitner. Para błyskawicznie udostępniła pierwsze zdjęcia ze ślubu, które wywołały zachwyt wśród internautów.

Pierwszy taniec Karoliny Pisarek i Rogera Salli nie wszystkim przypadł do gustu

Huczne wesele Karoliny Pisarek i Rogera Salli odbyło się kilka dni temu, jednak emocje dotyczące uroczystości nadal nie opadły. Internauci w dalszym ciągu komentują kreacje panny młodej, oprawę wesela i stylizacje gości. Duże kontrowersje budzi także pierwszy taniec młodej pary, który zachwycił część fanów, jednak są też tacy, których rozczarował.

Pierwszy taniec Karoliny Pisarek i Rogera Salli
Pierwszy taniec Karoliny Pisarek i Rogera Salli

Zakochani przygotowywali się do ślubu przez kilka miesięcy, a o pomoc w nauce pierwszego tańca poprosili Agnieszkę Kaczorowską. Tancerka z przyjemnością przystała na ich propozycję i przygotowała dla pary specjalną choreografię do utworu Labrintha – Forever.

Internauci mogli obejrzeć fragmenty pierwszego tańca młodej pary na relacjach udostępnionych przez uczestników wydarzenia. Występ wzbudził wśród części odbiorców mieszane uczucia, dlatego w obronie świeżo upieczonych małżonków postanowiła stanąć Agnieszka Kaczorowska.

Trzeba zmienić myślenie na temat pierwszego tańca, ponieważ wiele osób jest niepotrzebnie przywiązanych do starych stereotypów. Pozwólmy sobie otworzyć głowę na to, żeby to nie wyglądało zawsze tak samo i było do tych samych piosenek – powiedziała Agnieszka Kaczorowska w rozmowie z serwisem Plotek.

Tancerka uchyliła również rąbka tajemnicy na temat przygotowań Karoliny i Rogera do ich występu:

Wspólnie stworzyliśmy wizję tego tańca. Była muzyka, którą państwo młodzi sobie wybrali i do tej muzyki starałam się zrobić coś, co by pasowało i coś, co będzie do zrealizowania w krótkim czasie – zapewniła gwiazda "Klanu"

Zdaniem Kaczorowskiej ślub podobał się gościom:

Rozmawiałam z kilkoma gośćmi z wesela, którzy chwalili ich choreografię i występ. Twierdzili, że wyglądał pięknie i bardzo romantycznie, więc nie oceniajmy po kilku relacjach na InstaStories, bo całego ich występu nie było póki co nigdzie. Sama jestem ciekawa jak im w rezultacie wyszło.

Pierwszy taniec Karoliny Pisarek i Rogera Salli możecie obejrzeć poniżej.

Pierwszy taniec Karoliny Pisarek i Rogera Salli
Pierwszy taniec Karoliny Pisarek i Rogera Salli
Karolina Pisarek w drugiej kreacji
Karolina Pisarek w drugiej kreacji
Ślub Karoliny Pisarek
Ślub Karoliny Pisarek
Ślub Karoliny Pisarek
Ślub Karoliny Pisarek
Agnieszka Kaczorowska
Agnieszka Kaczorowska
Agnieszka Kaczorowska i Karolina Pisarek
Agnieszka Kaczorowska i Karolina Pisarek
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także