NewsyKarolina Malinowska ostro o Michale Witkowskim

Karolina Malinowska ostro o Michale Witkowskim

Fotografia: ONS
Fotografia: ONS
Magda Guss-Gasińska

19.04.2015 18:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Modny debilizm!

Miarka się przebrała. Michał Witkowski doprowadził Karolinę Malinowską do szału! Dlaczego? Modelka zna modę od podszewki i jak sama przyznaje, cieszy się, że w Łodzi od paru lat odbywa się Fashion Week. Tym razem Karolina Malinowska nie miała jednak powodów do radości.

To już nawet nie śmieszy, budzi współczucie. Tym razem jednak wzbudził moją wściekłość. Kiedy zobaczyłam Michała Witkowskiego w dziwnej instalacji na głowie pomyślałam, znowu… Ale kiedy zobaczyłam na niej symbol SS (nazistowska organizacja zbrodnicza – za taką uznał ją Trybunał Wojskowy w Norymberdze w 1947 roku) coś się we mnie zagotowało. Gdzie jest granica? Witkowski pisze na swoim blogu, że ” za treści wyrażone kapeluszem nie odpowiada”. Do jasnej cholery! Odpowiada! Bo jak go zakłada, to odpowiada. To już nie jest nawet fashion patology. To jest dramat, przy okazji idiotycznego kapelusza okraszony dramatami tysięcy ludzkich istot.

Karolina rozpisuje się na swoim blogu i krytykuje pisarza, który ''bawi się'' modą doprowadzając ludzi do łez.

Moja Babcia po zobaczeniu tych symboli rozpłakała się. Zapytała jak można na to pozwolić i to w świetle reflektorów? Dziwię się też, że nikt z organizatorów Fashion Week nie poprosił owego Pana o zdjęcie nakrycia głowy. Albo wyproszenie go z tej imprezy.
Fotografia: karolinamalinowska.pl
Fotografia: karolinamalinowska.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także