Razem z politykiem na Maderę wybrała się posłanka Joanna Schmidt, a nie jego żona. Wyborcy nie kryją swojego oburzenia zwłaszcza dlatego, że w Sejmie trwa protest, który nakręcił sam Petru, a teraz nie ma go w Warszawie. Wyjazd skomentowała już Magdalena Ogórek, a teraz także Karolina Korwin Piotrowska.
Był Egipt. Była Grecja. Teraz bliska sercom Polaków jest Madera. Dowcip roku mamy już na jego początku. Dlaczego opozycja w Polandzie to taka beznadzieja... - napisała dziennikarka
A Wy, co myślicie o całej tej sprawie?