NewsyPrzeszedł metamorfozę przed kamerami TTV i zrobił coming out. Homofobiczna reakcja uczestnika: "Wyp*****laj"

Przeszedł metamorfozę przed kamerami TTV i zrobił coming out. Homofobiczna reakcja uczestnika: "Wyp*****laj"

Kanapowcy
Kanapowcy
Krystyna Miśkiewicz
22.04.2021 13:20, aktualizacja: 22.04.2021 16:40

Kanapowcy, to program, który udowadnia, że z lenistwem i złymi nawykami trzeba i można walczyć. Bohaterowie reality show, to osoby, które poddały się złym nawykom. Już jakiś czas temu wpadli w pułapkę złego odżywiania i braku ruchu. Pragną oni odmienić swoje dotychczasowe życie i ruszyć się z kanapy, by zrzucić zbędne kilogramami i cieszyć się nową sylwetką. Wszystko to odbywa się pod czujnym okiem trenera – Krzysztofa Ferenca. Uczestnicy dwóch pierwszych edycji udowodnili, że dzięki silnej woli wszystko jest możliwe.

W trzeciej serii możemy zobaczyć zmagania z otyłością mieszkańców Warszawy. Nowe gwiazdy programu zdecydowały się zawalczyć o swój wygląd, ponieważ przez nadwagę dorobili się nie tylko problemów ze zdrowiem, ale także licznych kompleksów. Mają też problemy w życiu codziennym, a ich wygląd spowodował, że kierują nimi liczne ograniczenia.

Coming out w programie Kanapowcy

W trzeciej serii o nowe życie i wygląd walczą: Kuba, Piotr, Sebastian, Patryk oraz Kamil. Każdy z nich ma swoją własną historię i problemy. Biorąc udział w Kanapowcach, zgodzili się oni na to, by ich walkę z nadwagą uwieczniły kamery. Towarzyszą im one w codziennym życiu i sprawdzają, czy systematycznie wykonują zalecane ćwiczenia. Oprócz jazdy na rowerze, biegania, pływania i ćwiczeń siłowych przechodzą oni także na zdrową dietę. Wszystko po to, by na końcu poddać się najważniejszemu egzaminowi i ukończyć bieg z przeszkodami.

Ostatni odcinek programu wzbudził bardzo wiele emocji. Kuba zdecydował się ujawnić swoja homoseksualną orientację. Niestety jeden z uczestników programu, czyli Sebastian, na jego coming out zareagował bardzo nerwowo.

Wyp...aj albo ja stąd wychodzę. K...a, ja mu rękę podawałem. Ja mu powinienem zaj...ać, k...a. Na osiedlu są jakieś zasady. Ręki mi nie podadzą, jeśli to zobaczą. Są jakieś zasady. Moje zasady są na pierwszym miejscu. Będzie sobie musiał poradzić, że go będę wyzywał na każdym kroku – komentował wściekły Sebastian.

Kuba wyznał na antenie, że takie słowa w ogóle go nie dotykają. Agresywna reakcja Sebastiana nie wywołała w nim negatywnych emocji. Przyjął wszystko z wielkim spokojem. Stwierdził, że jest to jedynie problem jego kolegi z programu.

Nie przejmuję się takimi osobami. To on pokazuje swój poziom dojrzałości, a nie ja. To jest jego problem, a nie mój. Ja problemu nie mam, to on ma problem.

Pozostali uczestniczy reality show, nie mieli problemu z orientacją kolegi i stwierdzili, że w ogóle im to nie przeszkadza i nie ma dla nich żadnego znaczenia. Kuba natomiast wykazał się wielką odwagą, mówiąc przed kamerami o swoim homoseksualizmie.

Sebastian - Kanapowcy
Sebastian - Kanapowcy
Kanapowcy
Kanapowcy
Jakub - Kanapowcy
Jakub - Kanapowcy
Sebastian - Kanapowcy
Sebastian - Kanapowcy
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także