NewsyKamilla Baar zagra Sandrę Kubicką w hitowym serialu. Kreatywność producentów robi wrażenie

Kamilla Baar zagra Sandrę Kubicką w hitowym serialu. Kreatywność producentów robi wrażenie

Kamilla Baar
Kamilla Baar
Sebastian

08.11.2021 10:00, aktual.: 08.11.2021 11:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kamilla Baar ukończyła Akademię Teatralną. Od 2005 roku jest związana z Teatrem Narodowym w Warszawie. Przyjmuje również propozycje filmowe i serialowe. Znana jest widzom przede wszystkim z roli Hany Goldberg z serialu Na dobre i na złe. Aktorka zagrała również w produkcji reżysera Patryka Vegi pt. Służby scpecjalne.

W 2019 roku poinformowano, że w obsadzie nowego serialu TVP Echo serca, znajdzie się Kamilla. Po dwóch latach serial niespodziewanie został zdjęty z anteny. Od tamtej pory 42-latka nie miała okazji gościć na ekranach. Teraz wraca po dwuletniej przerwie.

Kamilla Baar nie raz zaskakiwała. Aktorka w pełni oddaje się sztuce i co jakiś czas wymyśla ciekawy performance. Kilka tygodni temu zamknęła się z wężem na 24 godziny w szklanej klatce. Mieszkańcy Katowic byli świadkami inscenizacji zatytułowanej Cienie. Eurydyka mówi (Czułość. Jestem. 24h). Działanie te było próbą zmierzenia się z patriarchalnymi oczekiwaniami ze strony kobiet. Kamilla przez cały czas była obserwowana przez przypadkowych przechodniów.

Inscenizacja w reżyserii Katarzyny Borkowskiej to nie tylko studium kobiety będącej pod ciągłą presją i kontrolą społeczną, ale przede wszystkim akt dopuszczenia jej do głosu. W przeciwieństwie do oryginalnych źródeł, na których oparty jest nasz projekt, ta historia niesie nadzieję na happy end - opowiada Kamilla Baar.

Pierwsza Miłość. Kamilla Baar dołączyła do obsady

Aktorka wraca po dwóch latach na mały ekran. Dołączyła do obsady serialu Pierwsza Miłość. Wcieli się w rolę Sandry Kubickiej.

Pierwszy raz w serialu zobaczymy Sandrę, którą gra Kamilla Baar. Sandra to 40-letnia przebojowa i bardzo ambitna projektantka wnętrz, którą Artur będzie chciał zatrudnić w firmie Wekslera. Czy mu się uda? – czytamy w oficjalnej informacji.

Wątek jej postaci zaczyna się w momencie, kiedy przychodzi na rozmowę rekrutacyjną do gabinetu Karola, którego gra Karol Strasburger. Jej postać jest przebojowa, ambitna i pewna siebie. Wydaję się, że jest idealna na stanowisko projektantki wnętrz.

Kobieta posiada 15-letnie doświadczenie w branży. Przez ten czas zdążyła poszerzyć siatkę swoich klientów, którzy sięgają aż do Półwyspu Arabskiego. Sandra sporo namiesza w życiu prywatnym głównych bohaterów. Już po emisji pierwszego odcinka Kamilla Baar wywołała skrajne emocje:

  • Co za babsztyl okropny! Oczywiście w serialu
  • Oglądałam zwiastun i już wtedy jej nie polubiłam ..
  • Wredna s*ka

A wam podoba się nowa rola Kamilli Baar? Dodajmy, że zbieżność nazwisk serialowej bohaterki ze znaną modelką i partnerką Barona jest przypadkowa.

Kamilla Baar
Kamilla Baar
Kamilla Baar
Kamilla Baar
Kamilla Baar
Kamilla Baar
Kamilla Baar
Kamilla Baar
Kamilla Baar
Kamilla Baar
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także