ExclusiveKajra i Sławomir ujawnili prawdę ws. zagranicznej gwiazdy sylwestra TVP2. A więc media nie miały racji! Kto zaśpiewa z Zenkiem Martyniukiem?

Kajra i Sławomir ujawnili prawdę ws. zagranicznej gwiazdy sylwestra TVP2. A więc media nie miały racji! Kto zaśpiewa z Zenkiem Martyniukiem?

Sławomir, Kajra
Sławomir, Kajra

19.12.2022 07:40, aktual.: 19.12.2022 15:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kajra Sławomir kilka lat temu rzucili aktorstwo, by rozpocząć karierę muzyczną. Jak twierdzą, nagrywają rock-polo. W nocy z 31 grudnia na 1 stycznia usłyszymy ich na Sylwestrze Marzeń z Dwójką w Zakopanem. Nie imprezie nie zabraknie innych polskich gwiazd. Wśród nich: Zenek MartyniukEdyta GórniakViki GaborMarina, Golec uOrkiestra, Maja Hyży.

W poprzednich latach na evencie Telewizji Polskiej pojawiali się również goście z zagranicy, w tym Luis Fonsi Jason Derulo. Media spekulują, czy tego roku w stolicy Podhala również zagości jakaś międzynarodowa supergwiazda. Część redakcji jest przekonana, że TVP w tym roku odpuściła ściągnięcie supergwiazdy, a reszta – że stacja z ogłoszeniem nazwiska międzynarodowego, topowego artysty czeka na ostatnią chwilę. Reporterka Jastrząb Post o zagraniczną gwiazdę zapytała Sławomira i Kajrę.

Kajra i Sławomir o zagranicznej gwieździe na sylwestrze TVP

Nasi rozmówcy zdobyli się na szczerość, sugerując, że jednak jakaś międzynarodowa gwiazda wystąpi na scenie. Dodali, że szczegółów nie mogą ujawnić.

Czy to jest potwierdzone, że nie będzie? My zdradzać pewnych sekretów nie możemy. Ale na pewno oprócz zagranicznej gwiazdy, myślę, że wszystkie wymagania spełnią te gwiazdy, które zostały przedstawione. Golce, Sara, Edyta Górniak, Viki i mnóstwo innych gwiazd.

Zdaniem Kajry, koncert na pewno będzie wspaniały.

Myślę, że to będzie naprawdę wspaniały koncert. Jak się bawić to z energią i największą radością, a tą na pewno wszystkie gwiazdy zapewnią.

Podzielacie zdanie Kajry i Sławomira?

Dua Lipa na koncercie TVP2?

Długo plotkowano o tym, że w Zakopanem może się pojawić Dua Lipa. Niemniej jednak wokalistka nie została potwierdzona w trakcie oficjalnej konferencji imprezy. Zamiast tego potwierdzono, że wystąpi Thomas Anders – były członek Modern Dzidzio, którego dziś już trudno uznać za topową gwiazdę oraz zespół Dzidzio z Ukrainy. Przywołana grupa ze Wschodu stanowi raczej ukłon w stronę licznej społeczności ukraińskiej w Polsce, aniżeli główną zagraniczną niespodziankę dla stałych widzów TVP.

Kogo widzielibyście jako supergwiazdę sylwestra?

  • Sławomir i Kajra
  • Kajra i Sławomir - Opole 2022, dzień pierwszy festiwalu
  • Sławomir Zapała, Magdalena Kajra Kajrowicz. Festiwal Weselnych Piosenek
  • Don Vasyl, Sławomir Zapała, Magdalena Kajra Kajrowicz. Festiwal Weselnych Piosenek
  • Sławomir i Kajra
  • Kajra i Sławomir - Konferencja Sylwester Marzeń z Dwójką 2022
  • Kajra i Sławomir - Konferencja Sylwester Marzeń z Dwójką 2022
  • Kajra i Sławomir, Maja Hyży i Jakub Szmajkowski- Konferencja Sylwester Marzeń z Dwójką 2022
[1/8] Sławomir i Kajra
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także