NewsyJuż 40 lat temu miała głos jak anioł. Nagranie z dzieciństwa Celine Dion robi furorę

Już 40 lat temu miała głos jak anioł. Nagranie z dzieciństwa Celine Dion robi furorę

Celine Dion
Celine Dion
31.10.2023 15:08

Celine Dion to światowej sławy wokalistka, która niedawno spróbowała także swoich sił w aktorstwie. Niestety, od jakiegoś czasu stan jej zdrowia mocno się pogarsza, a lepsze wiadomości nie nadchodzą.

Celine Dion jako nastolatka

Piosenkarka skończyła w tym roku 55 lat. Od lat zachwyca pięknym głosem i potrafi jak nikt inny przekazywać emocje za pomocą swoich piosenek. Jednak nagranie sprzed 40 lat jest niezwykłe. Pokazuje, jak dojrzałą piosenkarką była Celine już jako młoda dziewczyna. Ponoć miała jedno marzenie - śpiewać. Choć wiele musiała poświęcić, by je spełnić, niczego nie żałuje.

Tęskniłam za rodziną i domem, ale nie żałuję utraty swojego wieku dojrzewania. Miałam jedno marzenie, zostać piosenkarką - mówiła w wywiadzie w People w 1994 roku.

Celine Dion nie urodziła się w bogatym domu. Miała aż trzynaścioro rodzeństwa. Rodzice byli muzykami i nie zawsze było im łatwo związać koniec z końcem.

Pięcioro dzieci dzieliło jedno łóżko, wszyscy dzielili jedną łazienkę. Nie mieli zmywarki do naczyń, dlatego, aby mieć na czym zjeść deser, odwracali swoje talerze po obiedzie - wyznał Peter Castro z People.

Więzi rodzinne są mocne w tej rodzinie. Schorowana Celine niedawno zamieszkałą z siostrą, która się nią opiekuje.

Niezwykły głos Celine Dion sprzed 40 lat

Celine już jako dwunastolatka pisała i komponowała piosenki. To dzięki bratu, który wysłał jej nagranie do producenta muzycznego, zaczęła się jej kariera. W Sieci pojawiło się nagranie sprzed 40 lat.

Celine Dion zaczyna śpiewać, a jej niezwykły głos można rozpoznać nawet z zamkniętymi oczami. Już wtedy śpiewała bardzo dojrzale. Video jest też niezwykłe z jednego powodu. W pewnej chwili za dziewczyną pojawiają się kolejne osoby. A gdy wokalistka to dostrzega, wydaje z siebie pisk, nie przestając śpiewać. To jej rodzeństwo zrobiło jej niespodziankę i stanęło za nią, nie tylko śpiewając "chórki", ale też pokazując swoje wsparcie dla jej talentu i pragnień. To z pewnością piękna pamiątka w rodzinie Dion.

  • Celine Dion
  • Celine Dion
  • Celine Dion
  • Celine Dion
  • Celine Dion
  • Celine Dion
  • Celine Dion
[1/7] Celine Dion
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także