NewsyJustyna Kozłowska była gwiazdą VIVY. Teraz pokazała swoją metamorfozę. Ostre cięcie mocno ją odmieniło

Justyna Kozłowska była gwiazdą VIVY. Teraz pokazała swoją metamorfozę. Ostre cięcie mocno ją odmieniło

Justyna Kozłowska
Justyna Kozłowska
Luiza Wojciechowska

27.10.2021 05:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Stacja muzyczna VIVA Polska miała rzeszę fanów i cieszyła się wysoką oglądalnością. Wszyscy, którzy chcieli być na bieżąco z muzycznymi nowinkami, doskonale pamiętają dziennikarzy i prezenterów z nią związanych.

Wprawdzie kanał już od kilku lat nie istnieje, ale fani programu nadal śledzą poczynania jej dawnych gwiazd. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się prezenterka Justyna Kozłowska. Gdy pracowała dla VIVY, była młodą dziewczyną. Od tej pory bardzo dużo się w jej życiu zmieniło. Właśnie pochwaliła się nową fryzurą. Nie przypomina w niej dawnej siebie. Zobaczcie sami.

Justyna Kozłowska obecnie. Czym się zajmuje?

Niektórym trudno w to uwierzyć, ale prezenterka, którą pamiętamy z VIVY, doczekała się czworga dzieci, które noszą imiona Basia, Jadzia, Romek i Ludwik. I to właśnie wychowaniu dzieci poświęca głównie czas 38-latka.

Kozłowska postanowiła połączyć doświadczenia prywatne z zawodowymi i założyła blog 10 minut spokoju, w którym dzieli się swoimi obserwacjami dotyczącymi macierzyństwa. Na jej social mediach można zobaczyć inne znane mamy np. Monikę Mrozowską i Katarzynę Burzyńską-Sychowicz.

Justyna Kozłowska zmieniła fryzurę

Justyna Kozłowska jest aktywną użytkowniczką Instagrama. Chętnie publikuje na nim zdjęcia swoje oraz dzieci. Trzeba przyznać, że niektóre wrzucane fotki są naprawdę rozczulające. Widać po nich, że dziennikarka jest bardzo zapracowana i ma dużo domowych obowiązków. Nie zapomina jednak o sobie. Właśnie postanowiła dokonać zmiany w swoim wyglądzie. Na story podzieliła się zdjęciem w nowej fryzurze.

Kozłowska postawiła na mocne cięcie. Teraz ma krótkie, falowane włosy, które układają się w lekki, naturalny nieład. W takiej wersji Justyna wygląda bardzo dojrzale. Gwiazda hitu Zaczaruj mnie przyznała, że czuje się w nich bardzo dobrze.

To na pewno idealna fryzura dla zapracowanych osób, które nie mają zbyt wiele czasu na codzienną stylizację włosów:

Dziękuję Wam za mnóstwo miłych wiadomości w temacie włosów! Czuję się w nich wspaniale! – napisała Kozłowska na swojej relacji

Zdjęcia w nowej fryzurze możecie zobaczyć w naszej galerii. Jesteśmy ciekawi, jak ocenicie metamorfozę dawnej gwiazdy VIVY?

  • Justyna Kozłowska w nowej fryzurze
  • Monika Mrozowska i Justyna Kozłowska karmią piersią w parku
  • Justyna Kozłowska
  • Justyna Kozłowska
  • Justyna Kozłowska w nowej fryzurze
  • Justyna Kozłowska w nowej fryzurze
  • Justyna Kozłowska w nowej fryzurze
  • Justyna Kozłowska w ciąży
  • Justyna Kozłowska
  • Justyna Kozłowska w nowej fryzurze
[1/10] Justyna Kozłowska w nowej fryzurze
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także