Julia już wróciła do Polski i była gościem dzisiejszego wydania Dzień dobry TVN. Aktorka ochoczo opowiedziała swoje wrażenia z pobytu w Cannes. Nie szczędziła soczystych opowieści ze swoich spotkań ze znanymi gwiazdami oraz z sesji na czerwonym dywanie. Wychodząc ze studia Julka spotkała wielu czekających na nią paparazzi. Aktorka z przyjemnością pozowała do zdjęć odziana w piękną suknię biało-czarną.
Wyglądała jak zagraniczna gwiazda.