NewsyJulia Wieniawa oceniła 2023 rok. Nie było jej łatwo. "Wypalenie, łzy"

Julia Wieniawa oceniła 2023 rok. Nie było jej łatwo. "Wypalenie, łzy"

Julia Wieniawa
Julia Wieniawa

03.01.2024 12:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Julia Wieniawa to bez wątpienia jedna z największych gwiazd krajowego show-biznesu. Kiedy zyskiwała popularność jako aktorka "Rodzinki.pl" z pewnością niewiele osób podejrzewało, że zrobi aż tak imponującą karierę. Tymczasem Julia otrzymuje kolejne zawodowe propozycje, zarabia duże pieniądze i realizuje się jako piosenkarka. Tym większe zdziwienie mogły wywołać słowa, które zawarła w podsumowaniu 2023 roku.

Julia Wieniawa o rezygnacji i wypaleniu. Rok 2023 dał aktorce w kość?

Na profilu Julii Wieniawy na Instagramie pojawił się post, w którym aktorka podsumowała 2023 rok. W opublikowanym nagraniu możemy zobaczyć, czym zajmowała się zawodowo, ale także liczne wspomnienia z podróży i radosnych imprez. Gwiazda postanowiła jednak podkreślić, że social media nie oddają w pełni głębi jej życia, które nie zawsze jest radosne i pozbawione problemów.

To był ciekawy rok. Finalnie dobry, ale chwilami bardzo dla mnie trudny. Mimo złudzenia pozytywnej energii, która przewija się w filmikach, przeżywałam emocje takie jak: wypalenie, przemęczenie, zrezygnowanie i brak wiary w siebie — wyznała.

Ostatecznie jednak Julia oceniła 2023 rok jako pełen nowych wyzwań i bardzo rozwijający ją jako człowieka. Co pomogło jej przezwyciężyć trudności?

Julia Wieniawa ma za sobą trudny rok. Opowiedziała, co pomogło jej w trudnych momentach

Julia Wieniawa nie ukrywała, że o wiele ciężej byłoby jej poradzić sobie z trudnymi emocjami w 2023 roku, gdyby nie wierni przyjaciele. Na szczęście mimo problemów aktorka wiele się nauczyła, otworzyła na nowe doznania i rozwinęła.

Na szczęście dzięki ludziom, których mam obok, zawsze znajdowałam motywacje do działania i wstawania z łóżka. Jestem naprawdę wdzięczna za wszystkie sukcesy i porażki, za śmiech i łzy. Za wspierających przyjaciół i rodzinę. Za podróże, za nowe pasje, za surfing, za słońce i pyszne jedzenie. Za zdrowie i bezpieczeństwo. Za wspaniałą pracę i wszystkie szanse, możliwości, dary od losu. Za każdy moment, który wywołał u mnie uśmiech.Gdybym miała podsumować ten rok jednym słowem, byłby to rozwój — podsumowała.

Fani docenili, że Julia nie boi się mówić o trudnościach i podkreśla, że media społecznościowe nie oddają w pełni obrazu życia celebrytów.

Obraz
Obraz
Julia Wieniawa
Julia Wieniawa
Julia Wieniawa
Julia Wieniawa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także