ExclusiveJulia Wieniawa ostro o "romansie" z kandydatem na mistera: "Żenujące". Nigdy nie widzieliśmy jej tak oburzonej [WIDEO]

Julia Wieniawa ostro o "romansie" z kandydatem na mistera: "Żenujące". Nigdy nie widzieliśmy jej tak oburzonej [WIDEO]

Julia Wieniawa, Jakub Bzdawka
Julia Wieniawa, Jakub Bzdawka
10.10.2019 16:42, aktualizacja: 11.10.2019 12:17

Na początku tygodnia media obiegła zaskakująca wiadomość o rzekomym romansie Julii Wieniawy z kandydatem na Mistera Polski 2019. Gwiazda miała zostać przyłapana na czułościach z niejakim Jakubem Bzdawką. Szybko okazało się, że informacje krążące w sieci zostały wyssane z palca i nie ma w nich nawet ziarna prawdy.

Julia Wieniawa o romansach i nowym związku. Czy szuka miłości?

Julia Wieniawa w rozmowie z naszą reporterką stanowczo zdementowała plotki o związku z 28-letnim uczestnikiem konkursu piękności. Zapewniła, że nie łączy ich nic, poza wspólnym zdjęciem, które Jakub zrobił podczas jednej z branżowych imprez:

Łączenie mnie w pary z każdym chłopakiem, który istnieje w show-biznesie jest żenujące. I robienie ze mnie famme fatale, którą tak naprawdę nie jestem, bo miałam 2 związki, jest po prostu słabe. Ale co ja mam zrobić – wyznała oburzona Wieniawa w rozmowie z naszą reporterką.
Julia Wieniawa i Jakub Bzdawka
Julia Wieniawa i Jakub Bzdawka

Gwiazda Rodzinki.pl zapewniła, że obecnie jest singielką i póki co, nic nie zwiastuje zmian w jej życiu uczuciowym. 20-latka nie ukrywa nawet, że chciałby się zakochać, ale jak dotąd na jej drodze nie pojawił się żaden ciekawy kandydat:

Dziwne, bo tylko mi się to ostatnio robi, że tak mi się wymyśla romanse. Bzdura. Nie spotykam się z nikim. Z nikim po prostu. Aż chciałabym. Chciałabym, ale niestety, to nieprawda.

Julii i Wam życzymy dużo miłości. Cała rozmowa poniżej.

Z kim była Julia Wieniawa?

Julia Wieniawa przez ponad dwa lata była dziewczyną Antka Królikowskiego. Para ogłosiła swoją relację podczas gali TeleKamery 2016, na której, nie szczędząc sobie czułości, wspólnie pozowała do zdjęć. Ich uczucie wypaliło się z końcem 2018 roku, wtedy to byli kochankowie zamieścili serię wpisów, w których potwierdzili, że jedyne co ich łączy, to przyjaźń. Trzy miesiące po rozstaniu, w sercu Julii ponownie zagościła wiosna. Gwiazda po swoim "eks" znalazła pocieszenie w ramionach Barona, muzyka i jurora The Voice of Poland. Para rozstała się szybciej, niż ktokolwiek by się spodziewał. Ich drogi rozeszły się już po pięciu wspólnie spędzonych miesiącach.

 • Julia Wieniawa na gali JOY
 • Julia Wieniawa i Baron w Sopocie na Polsat SuperHit Festiwal 2019
 • Julia Wieniawa i Antek Królikowski na obiedzie z rodzicami aktora
 • Julia Wieniawa i Jakub Bzdawka
 • Julia Wieniawa na gali JOY
 • Baron i Julia Wieniawa na plażowym party
 • Antek Królikowski i Julia Wieniawa - gwiazdy w drodze na pokaz Dawida Wolińskiego x Martini
 • Julia Wieniawa, Antek Królikowski - Wielki Mecz Gortat Team vs. Wojsko Polskie 2018
 • Jakub Bzdawka
 • Julia Wieniawa i Baron w Sopocie
[1/10] Julia Wieniawa na gali JOY
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także