NewsyMatka Julii Wieniawy wyjawiła największy sekret z jej związku z Baronem! Decyzję 20-latki tłumaczy krótko: "Czasy się zmieniły"

Matka Julii Wieniawy wyjawiła największy sekret z jej związku z Baronem! Decyzję 20‑latki tłumaczy krótko: "Czasy się zmieniły"

Julia Wieniawa, Baron, matka
Julia Wieniawa, Baron, matka
Rafał Matuszczak

03.06.2019 11:53, aktual.: 03.06.2019 12:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Julia Wieniawa już nie ukrywa związku z Baronem. Śpiewająca aktorka i gitarzysta zespołu Afromental w ciszy i z dala od mediów rozwijali powoli swoją znajomość, by w pewnym momencie wystrzelić spektakularną bombę pr-ową. Od kilku tygodni zakochani raczą nas romantycznymi zdjęciami i pięknymi filmikami ze wspólnych wyjazdów. Ostatnio wyjechali na konie, a wcześniej na wakacje.

Choć ich związek rozwija się w odpowiednim tempie, niektórzy już wyszukują dowodów potwierdzających fakt, że para zamieszkała razem. Choć plotki się pojawiają, a oni nocują raz u niej na Pradze, raz u niego na Wilanowie, głos w sprawie zabrała mama 20-latki. Marta Wieniawa w rozmowie z dwutygodnikiem Party, zdradziła, że Julka i Baron nie mieszkają razem i wyjaśniła dlaczego tak nie jest:

Czasy się zmieniły! Oni lubią każdą wolną chwilę spędzać razem, ale jednocześnie bardzo cenią sobie swoją niezależność – słyszymy.

Cóż, wygląda na to, że Julka nie chce zbyt szybko podejmować tak ważnych decyzji. Nie ma się w sumie czemu dziwić, ma dopiero 20 lat, a na takie istotne decyzje przyjdzie jeszcze czas. Ciekawe jednak co o wszystkim sądzi muzyk. Nie da się ukryć, że to dojrzały mężczyzna i może mieć inne plany na najbliższą przyszłość niż Julka.

Tak, czy inaczej, życzymy im dużo szczęścia!

  • Julia Wieniawa i Baron wyglądali na przygnębionych
  • Julia Wieniawa z mamą Martą
  • Julia Wieniawa i Baron w Sopocie na Polsat SuperHit Festiwal 2019
  • Marta Wieniawa na Instagramie
  • Julia Wieniawa i Baron w Sopocie na Polsat SuperHit Festiwal 2019
  • Marta Wieniawa jest menadżerką Julii Wieniawy
  • Julia Wieniawa i Baron na zakupach
[1/7] Julia Wieniawa i Baron wyglądali na przygnębionych
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także