NewsyJulia Kamińska po 12 latach zakończyła związek ze sporo starszym partnerem. Kulisy rozstania opisał tabloid

Julia Kamińska po 12 latach zakończyła związek ze sporo starszym partnerem. Kulisy rozstania opisał tabloid

Julia Kamińska
Julia Kamińska
Krystyna Miśkiewicz

09.12.2021 11:40, aktual.: 09.12.2021 15:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Julia Kamińska to aktorka, którą widzowie pokochali za rolę w serialu BrzydUla. Brawurowo wcieliła się ona w postać Urszuli Cieplak. Na początku niezbyt atrakcyjna bohaterka w trakcie fabuły zmienia się w niesamowitą piękność i znajduje prawdziwą miłość. Jej ukochanym jest jej szef, Marek. Po pierwszej części serialu fani aż przez dekadę musieli czekać na nowe odcinki. Kolejne odsłony serialu przyciągnęły przed telewizory rekordową widownię.

Aktorka na casting trafiła przez przypadek, ale okazało się to furtką do dalszej kariery. Pojawienie się na planie przyniosło jej nie tylko wielką sławę, ale także szczęście w życiu prywatnym. Związała się bowiem ze starszym o 11 lat Piotrem Jaskiem, czyli głównym scenarzystą BrzydUli.

Ja jestem największą fanką talentu Piotra i zawsze tak będzie. Jest najlepszym na świecie scenarzystą i bardzo serdecznie go pozdrawiam - mówiła w rozmowie z naszą reporterką.

Julia Kamińska i Piotr Jasek rozstali się

Julia jest jedną z najbardziej lubianych przez fanów aktorek młodego pokolenia. Nie można się zatem dziwić, że fani interesują się nie tylko rozwojem jej kariery w show-biznesie, ale także życiem prywatnym. Jeżeli może mówić o kolejnych sukcesach zawodowych, to niestety jej życie prywatne nie klaruje się ostatnio w jasnych barwach.

Jak donosi informator tygodnika Na żywo gwiazda i jej partner rozstali się. Aktorka miała się wyprowadzić ze wspólnie zajmowanego mieszkania, a z social mediów zniknęły także ich wspólne zdjęcia.

Julia wyprowadziła się z mieszkania Piotra i wróciła do swojego gniazdka. Wszystko wskazuje na to, że para zmaga się z poważnym kryzysem i postanowiła zrobić sobie przerwę - wyjawia znajomy artystów w tygodniku.

Myślicie, że to definitywny koniec tej relacji? Miejmy nadzieję, że uda im się uratować związek. Para była razem przez 12 lat.

Fotografia: AKPA
Fotografia: AKPA
Fotografia: AKPA
Fotografia: AKPA
Julia Kamińska i Piotr Jasek
Julia Kamińska i Piotr Jasek
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także