NewsyJola Rutowicz wróciła na czerwony dywan, a my patrzymy na jej metamorfozę. Kiczowaty wizerunek to echo przeszłości

Jola Rutowicz wróciła na czerwony dywan, a my patrzymy na jej metamorfozę. Kiczowaty wizerunek to echo przeszłości

Jolanta Rutowicz
Jolanta Rutowicz

25.01.2023 05:00, aktual.: 25.01.2023 09:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jola Rutowicz zdobyła rozgłos dzięki udziałowi w programie Big Brother. Następnie uczestniczyła w specjalnej wersji formatu z udziałem celebrytów. Część widzów przyjęła ją z dystansem. Ich irytację wzbudzały jej tandetne, różowe stroje. Później Jolanta tłumaczyła, że wybrała taką stylizację, by się wyróżnić na tle innych uczestników formatu.

Moje wejście do reality-show było przemyślane. Miałam osobę od wizerunku w Anglii. Dokładnie to zaplanowaliśmy. Wiedziałam, że „Big Brother” ma specyficzną formułę, że będzie mnie oglądać cała Polska i że muszę się odpowiednio przygotować do tego przedsięwzięcia. Tommy (pomysłodawca wizerunku Joli – przyp. red.) zdecydował, że najpierw musi mnie dobrze poznać – napisała w autobiografii.

Z czasem Jola weszła w związek z Jarosławem Jakimowiczem, wówczas dość popularnym, co nieco podreperowało jej reputację. Sam aktor przekonuje, że ich relacja została zaaranżowana przez producentów.

Widzowie chcieli wyrzucić Rutowicz. Producenci „Big Brothera” zapytali mnie, czy mogą zrobić z nas parę. Zgodziłem się i potraktowałem to jako kolejną rolę do zagrania. Zrobiliśmy to i dzięki temu zabiegowi oboje doszliśmy do finału. Najfajniejszy w tym wszystkim był efekt kreacji: wszyscy w nas uwierzyli. To było niesamowite – ujawnił po latach.

Od kilku lat Jola ograniczyła obecność w polskim show-biznesie. Przeprowadziła się na Florydę, gdzie układa życie na nowo. Co więcej, zafundowała sobie metamorfozę, zrywając z dotychczasowym, kiczowatym wizerunkiem. Przefarbowała włosy na blond i coraz częściej sięga po "grzeczniejsze" kreacje.

Jola Rutowicz na czerwonym dywanie

W odświeżonym wydaniu pojawiła się na czerwonym dywanie, czym pochwaliła się w social mediach. Nowe zdjęcia najprawdopodobniej wykonano jej w Miami. Zobaczycie  je w galerii pod tekstem. Jola zapozowała w białym topie i spódnicy w tym samym kolorze. Jej look uzupełniały desingerskie, czarne okulary, skórzana torba i białe, sportowe sneakersy.

Jak podoba się wam metamorfoza uczestniczki Big Brothera?

  • Jolanta Rutowicz
  • Jolanta Rutowicz
  • Jola Rutowicz ma nowe zęby
  • Jola Rutowicz
  • Jola Rutowicz na ślubie Eweliny Chodziutko
  • Jolanta Rutowicz wróciła na czerwony dywan
  • Jolanta Rutowicz
  • Jola Rutowicz
  • Jolanta Rutowicz wróciła na czerwony dywan
[1/9] Jolanta Rutowicz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także