NewsyJolanta Rutowicz przeszła nieziemską metamorfozę. Jest nie do poznania

Jolanta Rutowicz przeszła nieziemską metamorfozę. Jest nie do poznania

Jolanta Rutowicz się zmieniła?
Jolanta Rutowicz się zmieniła?
Źródło zdjęć: © Instagram.com

10.07.2024 09:24, aktual.: 10.07.2024 12:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jolanta Rutowicz w 2010 roku zdobyła tytuł "najbardziej irytującej celebrytki". Kiedyś ubierała się na różowo i prowadziła program z Jarosławem Jakimowiczem. Jak dziś wygląda i co robi?

Jolanta Rutowicz niemal dwadzieścia lat temu była niecodziennym zjawiskiem w polskim show-biznesie. Kobieta zbierała niepochlebne opinie za swoje zachowanie i styl ubierania się. Okazuje się, że dziś wygląda zupełnie inaczej. Czy tamta Jola Rutowicz była tylko wykreowaną postacią?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Jola Rutowicz wygrała "Big Brothera"

W pierwszej edycji "Big Brother" wygrał Janusz Dzięcioł. Zdecydowanie starszy od pozostałych uczestników, skromny strażnik miejski. W 2007 roku wygrał ktoś zupełnie inny. Jolanta Rutowicz, która była kontrowersyjną postacią, zdobyła jednak najwięcej głosów widzów i zgarnęła główną wygraną. Chwilę później znów pojawiła się w domu Wielkiego Brata, tym razem w edycji dla celebrytów, gdzie poznała Jarosława Jakimowicza.

Program zapewnił jej ogromną rozpoznawalność, choć opinie o niej nie były zbyt przychylne. Zarzucano jej infantylizm, brak stylu, kiczowatość. Mimo wszystko Jola trafiła nawet na ekrany telewizorów, prowadząc w TV4 program z Jarosławem Jakimowiczem. Wystąpiła też w "Gwiazdy tańczą na lodzie". Kiedy jej popularność zaczęła mijać, stwierdziła, że wizerunek, jaki prezentowała w mediach, jest wykreowany, a następnie całkowicie zniknęła z show-biznesu.

Jak dziś wygląda Jola Rutowicz?

Celebrytka niedługo skończy 40 lat, ale nadal zachwyca idealną sylwetką. Jola wcale nie ukrywa, że korzysta z darów medycyny estetycznej. Poprawiła sobie nos, co zostało nawet pokazane w telewizji. Sama przyznała w rozmowie z fanami na Instagramie, że nos nie był jedyną partią jej ciała, w którą ingerowała.

Jola Rutowicz dziś jest blondynką, której można by było nie rozpoznać na ulicy. Jej metamorfoza jest niezwykła. Kobieta mieszka w USA i stroni od medialnego życia. Czyżby jej słowa o kreowaniu postaci w "Big Brother" były prawdą?

Jola Rutowicz bardzo się zmieniła
Jola Rutowicz bardzo się zmieniła © Facebook
Jola Rutowicz bardzo się zmieniła
Jola Rutowicz bardzo się zmieniła © Facebook

Zmiana w wyglądzie Joli Rutowicz zaszła już kilka lat temu i utrzymuje się do tej pory. Ostatnie zdjęcia trafiły na jej profil pod koniec ubiegłego roku.

Jolanta Rutowicz pod koniec 2023 roku
Jolanta Rutowicz pod koniec 2023 roku© Instagram

Sporadycznie Jola publikuje też materiały na swoim InstaStories. Niestety nie są one dostępne dla większości odbiorców, gdyż celebrytka zablokowała swoje konto.

Relacja Joli Rutowicz
Relacja Joli Rutowicz© InstaStories

Z informacji zamieszczonych przez Jolę dowiadujemy się, że "usunęła się cień". Kto wie, może jednak w końcu wróci do show-biznesu?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także