ExclusiveJolanta Pieńkowska podjęła wyzwanie Filipa Chajzera! Tylko u nas wideo!!!

Jolanta Pieńkowska podjęła wyzwanie Filipa Chajzera! Tylko u nas wideo!!!

Jolanta Pieńkowska, fot. ONS
Jolanta Pieńkowska, fot. ONS
Małgosia

22.07.2014 08:55, aktual.: 22.07.2014 09:38

Spodziewaliście się po niej takiego dystansu do siebie? Zobaczcie kogo nominowała do kolejnego Splasha! Bezdyskusyjnie to był najbardziej wyczekiwany Splash! (zobacz:Filip Chajzer w „Dzień Dobry TVN” oblał się wodą i do splasha nominował…) I choć niewiele osób wierzyło, że Jolanta Pieńkowska to zrobi - zaskoczyła wszystkich!

Zresztą Jolanta Pieńkowska nie po raz pierwszy pokazuje dystans jaki ma do swojego wizerunku - w Dzień Dobry TVN, którego jest gwiazdą, często zdarzały się sytuacje, kiedy zaskakiwała swoim luzem. Nasza ulubiona to ta, gdy Piotr Kędzierski namówił ją, aby powiedziała na wizji: Robię cuda w seksie! Kilka dni później kiedy dziennikarz ponownie był gościem programu podarował jej koszulkę z takim napisem, którą od razu założyła!

Jednak kiedy w niedzielę Filip Chajzer na koniec Dzień Dobry TVN oblał się wodą i powiedział że do Splasha nominuje tylko jedną osobę: Jolantę Pieńkowską to było spore zaskoczenie! Wszyscy zastanawiali się, czy ta nominacja to był wyraz sympatii czy może prowokacja? Wątpliwości rozwiały się już następnego dnia, gdy na rynku ukazał się magazyn Party, w którym Filip Chajzer wypowiadał się o Jolancie Pieńkowskiej w samych superlatywach i zachwycał się jej profesjonalizmem (zobacz: Filip Chajzer zachwycony… Jolantą Pieńkowską!)

Ale wracając do Splasha Jolanty Pieńkowskiej - dziś około 10.30 mija 48 godzin, które nominowani mają na wykonanie Splasha. Gwiazda TVN naprawdę nam zaimponowała, bo sprawę potraktowała poważnie i... wskoczyła na bombę do basenu! Wcześniej jednak powiedziała, że chciała nominować swojego męża, Leszka Czarneckiego oraz dyrektora programowego Edwarda Miszczaka, ale wie, że oni chętniej postawią jej kolację niż obleją się wodą, więc oszczędziła ich i nominowała do Splasha swojego syna Mateusza oraz redakcyjnych kolegów z Dzień Dobry TVN Bartka Węglarczyka i Roberta Kantereita. Myślicie, że podejmą wyzwanie?

PS. W związku z tym, że Jolanta Pieńkowska nie ma konta na żadnym portalu społecznościowym, jej Splasha możecie obejrzeć tylko na JastrzabPost.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także