NewsyJola Rutowicz zamieniła tandetę na luksusy. Pokazała, jak udekorowała dom na święta. Wnętrze robi wrażenie

Jola Rutowicz zamieniła tandetę na luksusy. Pokazała, jak udekorowała dom na święta. Wnętrze robi wrażenie

Jola Rutowicz
Jola Rutowicz

15.12.2021 18:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jola Rutowicz urodziła się w 1984 roku. Sławę zdobyła dzięki udziałowi w programie Big Brother. Następnie uczestniczyła w specjalnej wersji formatu z udziałem celebrytów. Część widzów ją znienawidziła. Bardzo irytowały ich jej tandetne i różowe stroje. Sama Jola przekonuje, że kiczowaty image był tylko jej sposobem na zaistnienie w programie.

Moje wejście do reality-show było przemyślane. Miałam osobę od wizerunku w Anglii. Dokładnie to zaplanowaliśmy. Wiedziałam, że „Big Brother” ma specyficzną formułę, że będzie mnie oglądać cała Polska i że muszę się odpowiednio przygotować do tego przedsięwzięcia. Tommy (pomysłodawca wizerunku Joli – przyp. red.) zdecydował, że najpierw musi mnie dobrze poznać – napisała w autobiografii.

Jej wizerunek udało się też trochę podreperować dzięki związkowi z Jarosławem Jakimowiczem. Aktor przyznał, że ich relacja została zaaranżowana na niby:

Widzowie chcieli wyrzucić Rutowicz. Producenci „Big Brothera” zapytali mnie, czy mogą zrobić z nas parę. Zgodziłem się i potraktowałem to jako kolejną rolę do zagrania. Zrobiliśmy to i dzięki temu zabiegowi oboje doszliśmy do finału. Najfajniejszy w tym wszystkim był efekt kreacji: wszyscy w nas uwierzyli. To było niesamowite.

Od czasu Big Brothera Jola trochę odsunęła się w cień. Obecnie mieszka w Miami.

Odświeżona Jola Rutowicz szykuje się do świąt. W jakich warunkach żyje?

Jola Rutowicz mocno zmieniła swój styl. Przefarbowała się na blond i zmieniła sposób ubioru. Ma też zupełnie inne wartości. Wielokrotnie zachwalała nasz rząd.

Żaden inny kraj nie wysyła samolotów, aby przywieźć obywateli do kraju. To niesamowite! Brawo dla naszego Prezydenta Andrzeja Dudy!!! Brawo dla naszego rządu!!! Inne kraje odmówiły pomocy swoim rodakom – gratulowała niegdyś prezydentowi i rządowi.

Sympatia do rządu objawiła się m.in. skrytykowaniem przez nią części uczestników Strajku Kobiet.

Apeluję o szacunek do kościoła!!! Oglądam BBC World i co widzę? Nie są to z pewnością protesty cywilizowanego społeczeństwa! To wszystko nie dzieje się w obronie kobiet! To jest zwyczajna chuliganeria!!! Podejrzewam, że połowa protestujących osób nie ma świadomości po co się tam znajduje. Co to ma być? – pisała swego czasu. Urządzanie imprez, tańce i totalne wygłupy, a to wszystko okraszone obrzydliwą nienawiścią! I to jeszcze w okresie pandemii? Zupełny brak rozsądku i wyobraźni. Rozumiem mieszane emocje wielu osób w związku z tematyką aborcji, ale jaki poziom reprezentują ci ludzie? Przecież to zwykła łobuzeria.

Nic dziwnego, że obrończyni tradycyjnych wartości szybko zaczęła przygotowania do świąt. Jola pokazała na InstaStory, że ogląda Kevina samego w domu. Obok telewizora jest widoczna wielka choinka. Mieszkanie Joli jest też pełne innych świątecznych akcesoriów,  w tym skarpet na prezenty, figurek, świec. Wystrój wnętrza sprawia wrażenie luksusowego.

Nowe zdjęcie mieszkania możecie zobaczyć w galerii. Załączamy w niej też inne fotki z domu Joli i serię jej zdjęć po metamorfozie. Pamiętacie jeszcze tę celebrytkę?

 • Jola Rutowicz pokazała ukochanego
 • Odświeżona Jola Rutowicz
 • Odświeżona Jola Rutowicz
 • Jola Rutowicz na ślubie Eweliny Chodziutko
 • Jola Rutowicz i Adrian Nadolski na ślubie Eweliny Chodziutko
 • Jola Rutowicz z bratem
 • Jola Rutowicz
 • Jola Rutowicz przygotowuje się do świąt
 • Jola Rutowicz i Adrian Nadolski na ślubie Eweliny Chodziutko
 • Jola Rutowicz w Tulum
 • Jola Rutowicz w Tulum
 • Jola Rutowicz w Tulum
 • Jola Rutowicz pokazała ukochanego
[1/13] Jola Rutowicz pokazała ukochanego
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także