NewsyNajpierw nos, a teraz TO! Jola Rutowicz poprawia urodę jak tylko może. Po ostatniej zmianie różnicę widać ze sporej odległości

Najpierw nos, a teraz TO! Jola Rutowicz poprawia urodę jak tylko może. Po ostatniej zmianie różnicę widać ze sporej odległości

Jola Rutowicz
Jola Rutowicz
Weronika

08.07.2022 06:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jolanta Rutowicz zasłynęła w show-biznesie jako jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci w naszym kraju. Swoje pierwsze kroki w branży rozrywkowej stawiała w czwartej edycji reality show Big Brother. Niezbyt błyskotliwa uczestniczka programu dała się poznać jako fanka różu, lateksu i pluszowych jednorożców. Celebrytka budziła skrajne emocje wśród oglądających – część publiczności od początku obdarzyła ją ogromną sympatią, natomiast u niektórych widzów swoim infantylnym zachowaniem budziła zażenowanie. Z odcinka na odcinek grono fanów Joli Rutowicz stopniowo wzrastało, dzięki czemu udało jej się zwyciężyć program.

Po zakończeniu emisji reality show celebrytka pojawiła się u boku Jarosława Jakimowicza w programie J&J, czyli Jola i Jarek. Program stanowił połączenie serialu komediowego z formułą reality show i przedstawiał wspólne życie bohaterów, którzy poznali się na planie Big Brothera. Jolę i Jarka odwiedzali często różni goście, między innymi Joanna Liszowska, Piotr Zelt, Gosia Andrzejewicz, Manuela Michalak, czy Klaudiusz Sevkovic.

Medialna kariera Joli Rutowicz zakończyła się krótko po udziale w programie Gwiazdy tańczą na lodzie. Po zakończeniu show postanowiła usunąć się w cień, wyjeżdżając do Stanów Zjednoczonych, gdzie mieszka do dziś. Za oceanem celebrytka układa sobie życie u boku tajemniczego mężczyzny, z którym – jak pochwaliła się w jednej ze śniadaniówek – planuje ślub i huczne wesele:

Jestem szczęśliwie zakochana, mam u swojego boku wspaniałego mężczyznę. Wszystko w końcu jest na właściwym miejscu. Już planujemy wesele. Do tego dojdzie niezłe auto, dobra sukienka i możemy jechać na nasz ślub! W iście hollywoodzkim stylu – oznajmiła Rutowicz w studiu Dzień Dobry TVN.

Dwa lata temu Jolanta, która całkiem niedawno zmieniła imię na Jollie, przyjechała do Polski, by poprawić sobie nos. Trwająca 3 godziny operacja została wyemitowana przez Telewizję Warszawa, a gwiazda w zamian za promocję kliniki otrzymała spory rabat.

Zwyciężczyni Big Brothera rozjaśniła również swoje kruczoczarne włosy do platynowego blondu. Na tym jednak nie poprzestała. Jolanta poddała się całkowitej metamorfozie u stomatologa, sprawiając sobie całkiem nowy, hollywoodzki uśmiech, czym pochwaliła się na swoich mediach społecznościowych, zwracając w opisie uwagę na jeszcze piękniejsze zęby.

Musimy przyznać, że różnicę w wyglądzie 37-latki widać z dużej odległości, a wszystko za sprawą olśniewającego uśmiechu.

Jola Rutowicz ma nowe zęby
Jola Rutowicz ma nowe zęby

Trzeba przyznać, że Jolanta całkowicie zmieniła się od czasów Big Brothera. Rozpoznalibyście ją na ulicy?

  • Jola Rutowicz
  • Jola Rutowicz
  • Jola Rutowicz w ciąży?
  • Jola Rutowicz ma nowe zęby
  • Jola Rutowicz w 2011 roku
  • Jolanta Rutowicz
  • Jolanta Rutowicz
[1/7] Jola Rutowicz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także