NewsyJoanna Racewicz zaszalała na imprezie. Zdjęcia namiętnych pocałunków ze sporo młodszym przystojniakiem rozgrzały media

Joanna Racewicz zaszalała na imprezie. Zdjęcia namiętnych pocałunków ze sporo młodszym przystojniakiem rozgrzały media

Joanna Racewicz
Joanna Racewicz
Krystyna Miśkiewicz

10.08.2022 08:20, aktual.: 10.08.2022 11:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Joanna Racewicz to dziennikarka, która z telewizją związana jest od wielu lat. Swoją pracę przed kamerami zaczynała na antenie TVP. Po wielu latach postanowiła zmienić pracodawcę i ostatnio związała się z Polsatem. Tam pojawia się jako prowadząca popularne programy publicystyczne. Na przestrzeni lat zdobyła ogromną sympatie Polaków. Widzowie chętnie zasiadają przed telewizorami, gdy pojawia się na ekranie, ale też podglądają jej życie prywatne.

To zdecydowanie nie należało do najłatwiejszych. W katastrofie smoleńskiej w 2010 straciła ona męża i została sama z 2-letnim synem. Paweł Janeczek  był funkcjonariuszem Biura Ochrony Rządu, który pełnił służbę przy prezydencie Lechu Kaczyńskim. Od tamtej pory mierzyła się z żałobą i jednocześnie życiem na świeczniku. Z czasem wróciła do pracy, a swoje przeżycia dotyczące tego co się stało, ujęła w dwóch książkach.

Joanna Racewicz szaleje na imprezie z młodszym ukochanym

Dziennikarka bardzo skrupulatnie prowadzi swój kanał w social mediach i ma doskonały kontakt z internautami. Chętnie odpisuje na komentarze, nawet te mniej przychylne. Wiele razy odpierała ataki między innymi te dotyczące poprawiania urody. Wiadomo, że gwiazda o siebie dba i nie rezygnuje z wizyt u specjalistów w dziedzinie. Ostatnio pochwaliła się nowym zabiegiem.

Nic dziwnego, że Joanna chce prezentować się znakomicie. Super Express ustalił, że serce dziennikarki znowu zabiło mocniej. Sfotografowano ją na imprezie, gdzie doskonale się bawiła w ramionach przystojniaka.

Jak opisuje tabloid, gwiazda telewizji pojawiła się w jednym z modnych klubów w Warszawie razem z przyjaciółką. Tam czekał na nią ukochany. Okazało się, że to mężczyzna, z którym spotykała się już kilka lat temu. W 2016 roku było głośno o ich romansie, ale podobno przeszkodą była różnica wieku. Przystojny pilot Marcin jest młodszy od Joanny o 11 lat.

https://www.facebook.com/wwwsepl/posts/pfbid0qRDvtyTL9RGSe4a2DNM8SEDpPShqudYVjKNfLFB2RZyQq7XSpYvdad9vJBXDqDftl

Na imprezie w klubie Joanna i Marcin nie mogli się od siebie odkleić. Tańczyli jak szaleni, wpadali sobie w ramiona i całowali się. A od seksownej Joanny trudno było oderwać wzrok, więc nic dziwnego, że podczas imprezy miała powodzenie także u innych mężczyzn. Ale z klubu wyszła właśnie z Marcinem. Było już po 2 w nocy. Przyjaciel odprowadził ją jednak tylko do taksówki, a dziennikarka wróciła do domu sama - czytamy w Super Expressie.

Jedno ze zdjęć z upojnej nocy trafiło na okładkę gazety – zobaczycie ją w naszej galerii. Wygląda na to, że stare uczucie dało o sobie znać.

  • Joanna Racewicz z synem
  • Joanna Racewicz na strzelnicy
  • Joanna Racewicz | fot. Instagram.com/joannaracewicz
  • Joanna Racewicz - okładka Super Express 10.08.22
  • Joanna Racewicz
  • Joanna Racewicz na basenie
  • Joanna Racewicz jak Ołena Zełenska
  • Joanna Racewicz z synem
  • Joanna Racewicz na promocji książki Poczekalnia
[1/9] Joanna Racewicz z synem
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także