Projektantka mody promowała premierowy odcinek w Dzień Dobry TVN. Na wyjątkową okazję wybrała zaskakującą stylizację. Znana z bardzo eleganckich kreacji Joanna tym razem postawiła na wygodę, czyli sportowy look. Przetakiewicz miała na sobie dres La Manii w bardzo odważnym, bananowym kolorze. Gwiazda już lansuje hit jesieni - białe lampasy po bokach spodni.
Pod bluzę Joanna założyła prosty, biały t-shirt, a stopy Przytakiewicz podkreślały sandałki na dość wysokim obcasie.
Zdjęcia w galerii.