ExclusiveJoanna Przetakiewicz projektowanie na razie odłożyła na bok. Teraz buduje inne imperium [WIDEO]

Joanna Przetakiewicz projektowanie na razie odłożyła na bok. Teraz buduje inne imperium [WIDEO]

Joanna Przetakiewicz
Joanna Przetakiewicz

20.07.2020 09:30, aktual.: 20.07.2020 15:18

Joanna Przetakiewicz to niezwykle przedsiębiorcza bizneswoman. W swoim zabieganym życiu nie zapomina również o kobietach, które nie mają w sobie tyle siły i potrzebują wsparcia. Ogromną popularność, którą zdobyła dzięki sukcesowi swojej modowej marki La Mania, postanowiła wykorzystać w bardzo słusznej sprawie. Właścicielka domu mody stworzyła ogólnopolski projekt Era Nowych Kobiet.

Joanna Przetakiewicz opowiada o swoim projekcie

Joanna jest w trakcie promowania swojej książki, która stworzyła w ramach akcji Era Nowych Kobiet. Opisane są w niej historie bohaterek, które przeżyły wielką traumę, jednak dzięki woli walki potrafiły podźwignąć się z kryzysu. Poprzez swoje zaangażowanie i swoje działania projektantka chce zmienić myślenie kobiet i dać im wsparcie. Gwiazda rozpoczęła budowę prawdziwego imperium kobiet, przez co na razie zrobiła sobie przerwę od projektowania.

Reporterce Jastrząb Post udało się porozmawiać z projektantką, która opowiedziała i szczegółach całej akcji.

W tej chwili Era Nowych kobiet jest moim ogromnym projektem. Zresztą niosę na sobie dużą odpowiedzialność, bo po pierwsze mam wspaniałych patronów i cudowne wsparcie Uniwersytetu Koźmińskiego oraz Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej, a także rzecznika Praw Obywatelskich, który dał nam wsparcie prawne i mentorskie. W związku z tym ja czuję się odpowiedzialna za ten projekt.

Joanna apeluje do kobiet, aby niezależnie od okoliczności zawsze się wspierały:

Byłoby wspaniale, gdyby wszystkie kobiety, albo większość z nas zaktywizowało się w ten sam sposób. Bo szczerze mówiąc plemię może być ogromne, tak jak nasze – pół miliona, ale może być też małe, to mogą być trzy przyjaciółki, które są ze sobą szczere, które się lubią i które się doceniają, a nie oceniają.

Całość rozmowy w materiale wideo:

  • Joanna Przetakiewicz - prezent imieninowy
  • Joanna Przetakiewicz
  • Joanna Przetakiewicz w okularach przeciwsłonecznych
  • Joanna Przetakiewicz w miętowych spodniach
  • Joanna Przetakiewicz wspiera Polaków pomocą psychologiczną
  • Joanna Przetakiewicz
  • Joanna Przetakiewicz - imieniny
[1/7] Joanna Przetakiewicz - prezent imieninowy
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także