ExclusiveJoanna Przetakiewicz krótko skwitowała relację z Magdaleną Frąckowiak. Była dziewczyna jej syna nie pozostała dłużna! [WIDEO]

Joanna Przetakiewicz krótko skwitowała relację z Magdaleną Frąckowiak. Była dziewczyna jej syna nie pozostała dłużna! [WIDEO]

Magdalena Frąckowiak Joanna Przetakiewicz
Magdalena Frąckowiak Joanna Przetakiewicz

07.12.2018 23:40, aktual.: 08.12.2018 04:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Alex Przetakiewicz i Magdalena Frąckowiak byli jedną z najgorętszych, a na pewno najpiękniejszych par show-biznesu. Po prawie dwóch latach związku się rozstali. W rozmowach z mediami mama Alexa- Joanna Przetakiewicz - wielokrotnie podkreślała, że bardzo lubi Magdalenę. Byłoby jednak całkiem zrozumiałe, gdyby jej sympatia stopniała po tym, jak Frąckowiak zostawiła Alexa.

Jak teraz wyglądają ich relacje, gdy modelka nie jest już z z jej synem?

My się na pewno nie nie lubimy. Między nami nie powstało żadne nieporozumienie, to jest bardzo ważne. Ja zresztą przykładam ogromną wagę do tego, aby mieć dobre relacje z ludźmi i bardzo nie lubię się kłócić i prawie nigdy tego nie robię. Ja wszystkie dziewczyny swoich synów lubię. Ja bardzo dbam o bliskie relacje z bliskimi. Bardzo dbam o czułość, o troskliwość, o bliskość.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post, Magdalena zachwycała się Joanną, a także wyznała, że zarówno z nią, jak i ze swoim byłym partnerem ma wciąż świetny kontakt:

Ja ją naprawdę kocham. podziwiam. Jest to osoba tak miła, z tak ciepłą energią, pozytywna. Ja śledzę ją na Instagramie, uważam, że naprawdę miło ją słuchać, miło na nią popatrzeć. Jest to piękna, zadbana, dojrzała, mądra inteligentna kobieta. Ja od samego początku byłam nią zafascynowana, aż do tego momentu. Ja w ogóle mam świetny kontakt z Alexandrem i z całą rodziną Alexandra. My się rozstaliśmy tak bardzo pozytywnie. Taka była nasza decyzja. Wspólna decyzja. I tak naprawdę mamy kontakt ze sobą, z Aleksem. Nic się nie zmieniło, oprócz tego, że nie jesteśmy razem.

Całość rozmowy w materiale wideo.

  • Magdalena Frąckowiak - Reserved x Vogue British
  • Magdalena Frąckowiak została Kobietą Roku 2018 według hiszpańskiego GQ
  • Kobieta Roku 2018 w Hiszpanii: Magdalena Frąckowiak nagrodzona przez magazyn GQ
  • Magdalena Frąckowiak Kobietą Roku 2018 według magazynu GQ
  • Magdalena Frąckowiak goła
  • Joanna Przetakiewicz z synami – Alexem, Filipem i Jakubem
  • Magdalena Frąckowiak
  • Magdalena Frąckowiak – prezentacja szwajcarskich zegarków
  • Magdalena Frąckowiak na pokazie Victoria's Secret
  • Joanna Przetakiewicz z synami – Alexem, Filipem i Jakubem
[1/10] Magdalena Frąckowiak - Reserved x Vogue British
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także