Projektantka jest już mamą. Ma trzech dorosłych synów - Filipa, Alexa i Jakuba - z których zawsze była bardzo dumna, ale czegoś brakowało do pełni szczęścia. Jak wyznała w rozmowie z Galą, zawsze marzyła o córce:
Każda kobieta marzy o córeczce, nic więc dziwnego, że również Przetakiewicz chciałaby ją mieć. Może się jednak pocieszać tym, że zamiast jednej ślicznej laluni do strojenia w cudowne kreacje ma ich cały tabun, bo niezależnie od wieku, przedstawicielki płci pięknej kochają jej sukienki. ;)