NewsyJoanna Przetakiewicz bez makijażu w salonie fryzjerskim. Takich zdjęć gwiazdy jeszcze nie było

Joanna Przetakiewicz bez makijażu w salonie fryzjerskim. Takich zdjęć gwiazdy jeszcze nie było

Joanna Przetakiewicz w makijażu
Joanna Przetakiewicz w makijażu
Elwira Szczepańska

12.03.2020 14:20, aktual.: 12.03.2020 17:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Patrząc na zdjęcia Joanny Przetakiewicz można odnieść wrażenie, że czas się dla niej zatrzymał. Gwiazda wygląda zjawiskowo. Ma piękną cerę, lśniące włosy, nienaganną sylwetkę, a do tego zawsze najmodniejsze ubrania od topowych projektantów.

Tysiące internautów szczerze kibicują bizneswoman, a ta w zamian pozwala im zajrzeć do swojego prywatnego życia. Poniekąd jej profil zrobił się miejscem, w którym Polki mogą wymieniać się przepisami na zdrowe posiłki i wzajemnie się motywować. Mnóstwo kobiet stawia sobie Joannę za wzór do naśladowania. W końcu niewiele jest "pięćdziesiątek" w Polsce, które wyglądają na co najmniej o 20 lat młodsze.

Nie jest tajemnicą, że o wizerunek Joanny dbają najlepsi, do których zalicza się stylista fryzur Jarosław Młotkowski. Efekty ich współpracy możemy podglądać na Instagramie artysty, na którym niedawno pojawiła się relacja z wizyty Przetakiewicz w jego salonie fryzjerskim. Ukochana Rinke Rooyensa pojawiła się w bardzo naturalnym wydaniu.

Joanna Przetakiewicz bez makijażu u fryzjera

Zdjęcia celebrytów bez makijażu zawsze budzą wiele emocji i są chyba najchętniej oglądanymi fotografiami w internecie. Wiele znanych osób wstydzi się pokazać w codziennej odsłonie, ale Joanna Przetakiewicz z pewnością do nich nie należy.

Właścicielka domu mody La Mania często pokazuje się bez mejkapu. Naturalna odsłona gwiazdy zachwyca fanów niemalże tak samo, jak w pełnym, profesjonalnym makijażu, w którym błyszczy na czerwonych dywanach w kraju i za granicą. Nawet wtedy, gdy Joanna ma na sobie sportowe ubrania i rozczochrane włosy wygląda świetnie. Dowodem są zdjęcia, jakie znajdziecie w galerii.

Jak ona to robi?

  • Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens - finał Tańca z gwiazdami
  • Joanna Przetakiewicz - Wszyscy do Wioseł 2018
  • Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens - Joanna Happy Hour Show
  • Joanna Przetakiewicz – stare zdjęcia
  • Joanna Przetakiewicz bez makijażu i Jarosław Młotkowski
  • Joanna Przetakiewicz bez makijażu
  • Joanna Przetakiewicz bez makijażu
[1/7] Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens - finał Tańca z gwiazdami
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także