NewsyJoanna Opozda zaskoczyła metamorfozą. Postawiła na wyzywający kolor. Ryzyko się opłaciło? Tak teraz wygląda

Joanna Opozda zaskoczyła metamorfozą. Postawiła na wyzywający kolor. Ryzyko się opłaciło? Tak teraz wygląda

Joanna Opozda u fryzjera
Joanna Opozda u fryzjera
Aneta Błaszczak
21.11.2022 20:40

O Joannie Opoździe zrobiło się o niej głośno za sprawą roli Jowity w serialu Pierwsza miłość. W kolejnych latach wystąpiła w innych produkcjach. Karierę ograniczyła po tym, gdy latem ubiegłego roku wzięła ślub z Antkiem Królikowskim i ogłosiła ciążę. Jej syn, Vincent, przyszedł na świat w lutym. Jego rodzice rozstali się krótko przed porodem.

Dotychczas Asia i Antek milczeli na temat swoich relacji. Dopiero po kilku miesiącach była partnerka oskarżyła ojca swojego dziecka o to, że nie łoży pieniędzy na jego utrzymanie i nie interesuje się nim. Zwróciła się do niego na Instastory:

Alimenty zarządził sąd, nie ja. Przyjrzał się Twoim zarobkom i ustalił odpowiednią kwotę. Gdybyś był przyzwoitym człowiekiem i płacił alimenty na czas, komornik nie zająłby Twojego konta, to chyba oczywiste. Ile razy próbowałam się z Tobą dogadać? Ile razy mój prawnik próbował się z Tobą skontaktować? O prawdziwym życiu nie masz wielkiego pojęcia, prawdziwe życie to nie jest wieczna impreza. Nigdy nie zmieniłeś naszemu dziecku pieluchy, nigdy nie wstawałeś do niego w nocy, nie kąpałeś go. Za to, kiedy nasz synek miał dwa miesiące, przyniosłeś mu kostkę Rubika i pytałeś, czy może jeść pierogi, więc jakim Ty jesteś ojcem?

Później pochwaliła się sukcesem. Zagrała w filmie Wieczór kawalerski razem z Rafałem Zawieruchą i Mateuszem Banasiukiem. Wszystko to krótko po tym, jak na ekrany kin weszła  Brigitte Bardot cudowna, w której Opozda wcieliła się w legendę francuskiego kina, która osobiście wybierała aktorkę do głównej roli.

Joanna Opozda ma różowe włosy. Metamorfoza aktorki

Wieczór kawalerski trafi do odbiorców w 2023 roku. Praca na planie wre, a sama Joanna chętnie dzieli się z fanami zdjęciami z backstage'u. Dziś zamieściła kolejne fotki, na których możemy zobaczyć ją w odświeżonej fryzurze. Najprawdopodobniej zmiana wizerunku związana jest z Kingą, czyli postacią, w którą się wcieliła. Rewolucyjną przemianę przeszedł też Mateusz Banasiuk. Na potrzeby produkcji został jasnym blondynem (zdjęcie w galerii).

Aktorka, która uchodzi za jedną z najpiękniejszych znanych Polek, pokazała się z pofarbowanymi na różowo końcówkami. Odważny kolor podkreślił jej pasma, ale dzięki jego niewielkiej ilości udało się uniknąć infantylnego efektu. Wszystko wskazuje na to, że metamorfoza na głowie Joanny jest chwilowa, a róż zniknie z jej włosów po kilku myciach. Produkty do tego typu koloryzacji są bardzo popularne głównie ze względu na błyskawiczny efekt, który można usunąć raz-dwa.

Opozda po raz kolejny udowodniła, że ładnemu jest we wszystkim ładnie, ale gdyby pozostała wierna takiej fryzurze na dłużej… Czy byłyby to dobry pomysł? Oceńcie sami.

  • Joanna Opozda z różowymi końcówkami
  • Joanna Opozda
  • Joanna Opozda
  • Joanna Opozda
  • Joanna Opozda
  • Joanna Opozda z różowymi końcówkami
  • Joanna Opozda z różowymi końcówkami
  • Joanna Opozda z różowymi końcówkami
[1/8] Joanna Opozda z różowymi końcówkami
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także