NewsyJoanna Opozda sporo się zmieniła. 10 lat temu była wręcz nie do poznania

Joanna Opozda sporo się zmieniła. 10 lat temu była wręcz nie do poznania

Joanna Opozda (fot. KAPiF)
Joanna Opozda (fot. KAPiF)
11.11.2023 21:48, aktualizacja: 12.11.2023 07:04

Joanna Opozda z niejednego pieca już chleb jadła jeśli chodzi o aktorstwo. Obecnie często udziela się jako modelka, lecz nadal można zobaczyć ją w obsadach nowych produkcji filmowych i serialowych. Popularność przyniósł jej udział w Pierwszej miłości, gdzie wcielała się w rolę Jowity. Warto jednak wspomnieć także o tym, że niejednokrotnie wystąpiła na deskach teatralnych.

Joanna Opozda w przeszłości

Właśnie z jednego ze spektakli ze swoim udziałem Opozda udostępniła nagranie, które na Instagrama wrzucił jej znajomy. Na nim możemy zobaczyć aktorkę w towarzystwie dwóch innych osób, wcielających się w przyznane im role. Podpis określa, w którym roku i w jakim miejscu została zarejestrowana ta ciekawostka:

2013, Sceny Klasyczne, Klub Kawalerów.

Aktorzy widoczni na filmiku to studenci wrocławskiej filii Akademii Sztuk Teatralnych, do których należała także Joanna Opozda. Ciężko zaprzeczyć, że jeszcze 10 lat temu wyglądała ona zupełnie inaczej niż teraz. Efekt podbija mocny sceniczny makijaż, doskonale podkreślający aktorski grymas.

Dlaczego nie pokazuje twarzy syna?

Ostatnio Joanna Opozda opowiedziała nam, dlaczego nie pokazuje twarzy syna, Vincenta. Podkreśliła, że sama miała przykre doświadczenia związane z krytyką w Internecie i chce uniknąć podobnych sytuacji z udziałem jej dziecka:

To jest tak nie na miejscu. Ten świat zmierza w jakimś złym kierunku, bo dzieci dla mnie to jest świętość, to są aniołki nietykalne, które powinny być pod płaszczem, to powinno być absolutnie zabronione, a tego typu komentarze od razu kasowane na wszystkich portalach, to nie powinno w ogóle mieć miejsca. Dzieci trzeba chronić.
Joanna Opozda (Instagram)
Joanna Opozda (Instagram)
Joanna Opozda (Instagram)
Joanna Opozda (Instagram)
scena z: Joanna Opozda, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Joanna Opozda, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
Joanna Opozda (Instagram)
Joanna Opozda (Instagram)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także