NewsyJoanna Kulig musi podjąć trudną decyzję. Koledzy aktorki mogą stracić przez nią pracę

Joanna Kulig musi podjąć trudną decyzję. Koledzy aktorki mogą stracić przez nią pracę

Joanna Kulig
Joanna Kulig
Rafał Kowalski

07.11.2015 03:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ostatnie dwa lata były dla Joanny Kulig pasmem sukcesów. Aktorka zyskała popularność dzięki udziałowi w takich projektach jak film Facet (nie)potrzebny od zaraz czy serial O mnie się nie martw, którego trzecią część możemy śledzić w telewizyjnej Dwójce. Do tego aktorka została zaproszona na tegoroczny Festiwal w Opolu.

Jeśli chodzi o samą aktorkę, rola w serialu O mnie się nie martw przestała ją już cieszyć. Jak możemy przeczytać w Na Żywo, Kulig zastanawia się czy nie odejść z seriali zanim ruszą zdjęcia do czwartej serii hitu Dwójki. Powodem tej decyzji jest między innymi poczucie aktorki, że przez pracę w serialu traci propozycje filmowe, na które zwyczajnie nie ma już czasu. Znajoma Joanny dodaje też, że to nie jedyny powód dylematu aktorki:

Joasia po ponad roku pracy na planie czuje się zmęczona i niedoceniona. Choć jest gwiazdą światowego formatu, dostaje niskie honorarium. Poza tym boi się zaszufladkowania.

Aktorka stoi przed trudnym wyborem. Z jednej strony chce się rozwijać, z drugiej: jeśli nie zdecyduje się zagrać w kolejnej części serialu, jej koledzy stracą pracę. Podobno szefostwo stacji oraz aktorzy z planu już poprosili aktorkę, by miała na uwadze dobro ogólne przy podejmowaniu decyzji dotyczącej jej zawodowej przyszłości.

Jesteśmy ciekawi, jak skończy się ta sprawa - uwielbiamy O mnie się nie martw. A Wy, oglądacie ten serial? Odpowiedzcie w naszej sondzie.

Joanna Kulig na pokazie Tomasza Ossolińskiego 2015
Joanna Kulig na pokazie Tomasza Ossolińskiego 2015
Fotografia: ONS
Fotografia: ONS
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także