NewsyJoanna Krupa szczerze o wieczorze panieńskim siostry: "Bawiłam się lepiej niż Marta". Zobacz co się działo podczas tej wyjątkowej nocy! [WIDEO]

Joanna Krupa szczerze o wieczorze panieńskim siostry: "Bawiłam się lepiej niż Marta". Zobacz co się działo podczas tej wyjątkowej nocy! [WIDEO]

Świąteczna atmosfera u Joanny Krupy
Świąteczna atmosfera u Joanny Krupy
Kuba Górski

15.09.2017 13:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Już niebawem na ślubnym kobiercu stanie siostra Joanny Krupy, Marta. Przyszłym mężem siostry Asi jest kierowca wyścigowy Marc Andrett. Jak wiemy, przygotowania od kilku miesięcy idą pełną parą. A prowadząca program Top Model, jako przyszła druhna, pomaga i doradza siostrze najlepiej jak tylko się da.

Z tej też okazji, specjalnie dla Dzień Dobry TVN, Agnieszka Jastrzębska postanowiła zapytać Joanne, o szczegóły dotyczące wyboru sukni ślubnej dla Marty oraz dopytywała o kreację dla samej druhny!

Suknia ślubna wybrana. Piękna, choć nie widziałam jej na żywo. Wysłała mi zdjęcia, bo robiła też w LA przymiarki, ale wybrała sobie suknię z Nowego Jorku od jakiegoś projektanta. - powiedziała Asia Agnieszce.Suknie druhny też mam. Jest taka cute. Mówiłam do Marty: "Wybieraj jaką chcesz". Jest bardzo słodka, delikatnie różowa, dziewczęca. Jest sweet. Ja pewnie bym dla siebie jej nie wybrała, ale jest bardzo ładna. - dodała Krupa.

Agnieszka zapytała również o wieczór panieński, który jest nieodłącznym elementem każdego ślubu. Asia zdradziła kilka pikantnych szczegółów z tej wyjątkowej nocy.

Wieczór panieński był w Las Vegas. Działo się i było fajnie. Choć chyba ja się bardziej bawiłam, niż Marta. Marta jest bardziej taka skromna, a my poszliśmy oglądać striptizerów. Ja się bawiłam tam, tańczyłam, kręciłam filmiki, a Marta była przestraszona. - śmiała się Joanna Krupa.

Cały materiał możecie zobaczyć na poniższym wideo.

Marta Krupa wychodzi za mąż
Marta Krupa wychodzi za mąż
Joanna i Marta Krupa
Fot. screen z Facebook
Joanna i Marta Krupa Fot. screen z Facebook
Joanna i Marta Krupa
Joanna i Marta Krupa
Obraz
Marta Krupa wychodzi za mąż
Marta Krupa wychodzi za mąż
Obraz
Obraz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także